Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 11d. 13:24

Buvęs Trakų policijos vadovas Nerijus Šiaulys palieka tarnybą policijoje

Nerijus Šiaulys (kairėje) irgi yra priverstas trauktis iš pareigų.
Trakų rajono PK nuotr. / Nerijus Šiaulys (kairėje) nuo pirmadienio palieka tarnybą policijoje

Buvęs Trakų policijos komisariato vadovas Nerijus Šiaulys nusprendė visiškai pasitraukti iš tarnybos policijoje. Po neblaivaus pavaldinio sukeltos avarijos, per kurią žuvo trys žmonės, iš Trakų policijos komisariato vadovo posto pasitraukęs N.Šiaulys policijoje nebedirbs nuo pirmadienio.

Kad N.Šiaulys apsisprendė palikti tarnybą 15min.lt žurnalistui patvirtino Vilniaus apskrities VPK vadovas Kęstutis Lančinskas.

Apie šį K.Šiaulio sprendimą 15min.lt žurnalistui patvirtino žinąs ir policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis.

„Žmogaus asmeninio gyvenimo pasirinkimo komentuoti nenoriu. Žinau, kad jis priėmė tokį sprendimą ir tą sprendimą reikia gerbti“, - dar pirmadienį kalbėdamas su 15min.lt žurnalistu sakė S.Skvernelis.

N.Šiaulys iš Trakų policijos viršininko pareigų buvo priverstas pasitraukti po tragiškos avarijos, kurią girtas sukėlė jo pavaldinys Sigitas Šostakas. Per šią avariją iš karto žuvo du žmonės, dar du buvo sužaloti. Vėliau dar vienas žmogus mirė ligoninėje.

Jau kitą dieną po avarijos dėl šio incidento atsistatydino policijos generalinis komisaras Vizgirdas Telyčėnas. Įkandin jo iš savo posto pasitraukė ir tiesioginis S.Šostako viršininkas N.Šiaulys. Nors pagal oficialią versiją buvęs Trakų policijos vadovas pats pasiprašė perkeliamas į žemesnes pareigas, policijos kuluaruose kalbama, jog tai jis padarė ne be politikų spaudimo.

Pasitraukęs iš Trakų policijos vadovo pareigų, N.Šiaulys buvo paskirtas vadovauti Vilniaus apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos antrajam skyriui ir iš karto pasiprašė atostogų.

N.Šiauliui pasitraukus iš Trakų policijos vadovo pareigų, jo ginti stojo Trakų rajono bendruomenė. Buvo surinktą per 500 parašų po prašymu N.Šiaulį grąžinti į buvusias pareigas.

Bendruomenės prašyme, kuris buvo perduotas ne tik Vilniaus apskrities policijos vadovybei, bet ir prezidentei, Vyriausybei, vidaus reikalų minstrui, buvo rašoma, kad kitų pareigūnų ne darbo metu sukelti tragiški įvykiai negali būti priežastis dar labiau silpninti teisėsaugą, lengva ranka atsisakant gabaus, nuoširdžiai tarnaujančio pareigūno.

Policijos senbuviai teigia neprisimenantys atvejo, kad bendruomenė taip aktyviai stotų ginti vietos policijos vadovo. Tokių atvejų sako negirdęs ir naujasis policijos generalinis komisaras S.Skvernelis.

Tačiau Trakų bendruomenės kreipimasis liko tik balsu tyruose. Jau nuo pirmadienio N.Šiaulys visai pasitrauks iš policijos.

N.Šiaulys 1997 metais baigė M.Romerio universitą, turi teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Per tarnybos laikotarpį už pavyzdingą tarnybą ir gerus darbo rezultatus N.Šiaulys 23 kartus skatintas premijomis, padėkomis. 2001 m. apdovanotas pasižymėjimo ženklu „Už pavyzdingą tarnybą”, 2004 m. – Vyčio kryžiaus ordino Riterio kryžiumi, 2009 m. – Lietuvos policijos generalinio komisaro vardine dovana.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min