Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2010 12 14

Buvusi finansininkė turės atsakyti už prieš dešimtmetį įvykdytas nusikalstamas veikas

Šią vasarą iš Švedijos karalystės pagal išduotą Europos arešto orderį į Lietuvą pargabenta 47-erių klaipėdietė artimiausiu metu stos prieš teismą ir turės atsakyti už prieš dešimtmetį įvykdytas nusikalstamas veikas.
Pirmasis metų ketvirtis miesto biudžetą papildė daugiau nei planuota, tačiau tai didelio optimizmo kol kas neteikia.
Klaipėdietė kaltinama iš bendrovės pasisavinusi turto bei pinigų už 74 tūkst. litų. / 15min.lt nuotr.

Klaipėdos apygardos prokuratūros Sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorė Laima Rokanskienė kartu su Klaipėdos 1-ojo policijos komisariato tyrėjais baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo, suklastoto dokumento panaudojimo bei apgaulingo buhalterijos tvarkymo.

Įtarimai byloje pareikšti buvusiai UAB „Bildava“ finansininkei ir kasininkei 47 m. N.N., kuri kaltinama suklastojusi 38 mokėjimų pavedimus ir 1999- 2000 m. iš bendrovės pasisavinusi turto bei pinigų už 74 tūkst. litų.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad ji mokėjimų pavedimuose klastodama bendrovės direktoriaus parašus, iš įvairių bendrovių įsigydavo prekių, tačiau jų apskaitoje nefiksuodavo, o jas parduodavo ir gautus pinigus pasisavindavo. Be to, dalį bendrovės lėšų finansininkė pervedė į savo asmeninę sąskaitą banke.

Finansininkės aferos išaiškėjo 2000-aisiais atlikus bendrovės buhalterinę reviziją. Moteris buvo atleista iš darbo, prisipažino bendrovei padariusi finansinę žalą ir žadėjo nuostolius atlyginti, tačiau pažado netesėjo – palikusi nepilnametį sūnų kaimynei, slapta išvyko į Švediją ir ten pasiliko gyventi.

Pagal išduotą Europos arešto orderį kaltinamoji šią vasarą buvo pargabenta į Lietuvą. Lapkritį Klaipėdos miesto apylinkės teismas jai skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. Artimiausiu metu ši baudžiamoji byla bus pradėta nagrinėti Klaipėdos apygardos teisme. 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius