Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusi „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė: „Pastarosiomis savaitėmis plėšausi tarp Lietuvos ir Kanados“

Milda Dargužaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Milda Dargužaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Investavimo specialistė, buvusi „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė 15min.lt teigė priėmusi pasiūlymą dalyvauti investicinio fondo veikloje Kanadoje, Toronte, tačiau vis dar nėra iki galo apsisprendusi, ar išvyks iš Lietuvos.

Pastarąsias kelias savaites plėšausi į visas puses ir svarstau, ar tikrai priėmiau teisingą sprendimą. Dar net negaliu pasakyti, ar esu 100 proc. pasiryžusi išvažiuoti, o jei taip ir bus, tai su Lietuva tikrai noriu palaikyti artimus ryšius ir išnaudoti galimybes, jei jų atsiras ateityje.

Palikusi „Investuok Lietuvoje“ vadovės pareigas M.Dargužaitė sulaukė labai daug įdomių pasiūlymų, kurie ją verčia iš naujo permąstyti planus. Finansų ekspertė teigė, jog vadovaudama valstybinei institucijai pavargo kovoti su vėjo malūnais ir nusprendė pagalvoti apie savo ateitį.

„Grįžtu dirbti į tą patį sektorių, iš kurio atvažiavau. Darbas bus susijęs su investicijų valdymu. Būti dalininke fonde ir plėtoti savo verslą yra labai įdomi galimybė. Tai šiek tiek rizikinga, nes verslas naujas, tačiau jame dalyvausiu su labai rimtais ir patikimais žmonėmis. Tokių galimybių nepasitaiko dažnai“, – sakė ji.

Pasak M.Dargužaitės, su partneriais kalbėta jau seniai: „Šie fondai egzistuoja jau keletą metų. Atėjo laikas, kai, užuot kovojusi su vėjo malūnais, turiu galvoti ir apie savo ateitį. Aš vadovaučiau  naujam padaliniui. Turėčiau sukurti turto valdymo skyrių.“

Milda Darguzaitė
Milda Dargužaitė

Pašnekovė teigė, jog visiškai įmanoma situacija, kad į Lietuvą ji grįš kaip investuotojų atstovė. „Fondų valdytojai matė, kad man yra labai svarbi veikla Lietuvoje, todėl siuntė informaciją apie Toronte veikiančią lietuvių bendruomenę. Investuotojai turi viziją plėstis į Europą“, – teigė M.Dargužaitė.

Ji neslėpė, jog iki šiol nėra priėmusi galutinio sprendimo: „Šis sprendimas man labai sunkus. Aš jau buvau apsisprendusi išvykti, tačiau kai išėjau iš „Investuok Lietuvoje“, pasipylė labai daug ir įdomių pasiūlymų Lietuvoje. Pastarąsias kelias savaites plėšausi į visas puses ir svarstau, ar tikrai priėmiau teisingą sprendimą. Dar net negaliu pasakyti, ar esu 100 proc. pasiryžusi išvažiuoti, o jei taip ir bus, tai su Lietuva tikrai noriu palaikyti artimus ryšius ir išnaudoti galimybes, jei jų atsiras ateityje.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min