Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusi Lazdijų verslo informacijos centro direktorė į projektą įtraukė ir „mirusių sielų“

Teismas
Ramūno Danisevičiaus/Scanpix nuotr. / Teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai kartu su Alytaus rajono apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame buvusi viešosios įstaigos Lazdijų verslo informacijos centro direktorė B. B. kaltinama dokumentų klastojimu.

Tyrimo metu išaiškinta, kad įgyvendinant projektą „Alytaus regiono verslo aplinkos gerinimas, modernizuojant verslo paslaugų tinklo įstaigų technines bazes, įvedant naujas paslaugas verslui ir didinant SVV įmonių veiklos plėtrą ir konkurencingumą“, finansuojamą pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų 2004–2006 metų bendrojo programavimo dokumento priemonę „Verslo aplinkos gerinimas“, viešosios įstaigos vadovė suklastojo anglų kalbos mokymo kursų pažymėjimų registracijos žurnalus ir dalyvių sąrašus. Suklastotuose dokumentuose buvo įrašyta, kad mokymuose dalyvavo 15 asmenų, jiems įteikti anglų kalbos baigimo pažymėjimai. Išaiškinta, kad viešosios įstaigos direktorė B. B. kaip anglų kalbos mokymo kurso dalyvius įrašė ne tik savo pažįstamus ar kaimynus, tačiau ir išgalvotas asmenų pavardes. Apklausose liudytojai patvirtino, kad anglų kalbos kursuose nedalyvavo, kursų baigimo pažymėjimų negavo, savo vardu nepasirašė jokių dokumentų. Suklastotus dokumentus viešosios įstaigos Lazdijų verslo informacijos centro direktorė pateikė projektą vykdančiai viešajai įstaigai Alytaus verslo inkubatoriui apskaityti.

Baigta baudžiamoji byla perduota nagrinėti Alytaus rajono apylinkės teismui. Baudžiamasis kodeksas nustato, kad už dokumentų klastojimą baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min