Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 29d. 10:23

Buvusį žydų ligoninės pastatą įsigijo ką tik įsteigta bendrovė

Buvusi žydų ligoninė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Buvęs žydų ligoninės pastatas sudomino naują bendrovę.

Antras kartas buvo sėkmingas: Kauno miesto savivaldybė antrajame aukcione pardavė Senamiestyje esantį pastatą, kuriame anksčiau veikė žydų ligoninė. Pirmą kartą parduoti šį apleistą statinį Kaunas bandė rudenį. Tačiau tuomet aukcione nepasirodė nė vienas šiuo pastatu susidomėjęs pirkėjęs.

Antrajame aukcione, kuris surengtas gruodžio 28-ąją, buvusi žydų ligoninė parduota už 3 601 tūkst. litų. Pastatą įsigijo gruodžio pradžioje naujai įsteigta bendrovė, kurią valdo trys privatūs akcininkai.

„Pradinė kaina už pastatą buvo 3 543 tūkst. litų: 2 650 tūkst. litų planuota gauti už pastatą ir 893 tūkst. litų už žemės nuomą. Po aukciono kaina pakilo, todėl sumos skirtumas tarp pasiūlytos ir pradinės kainos pasiskirstys proporcingai pradinei pastato ir žemės daliai. Privatizavimo komisija nedelsiant kreipsis į Finansinių nusikaltimų tarnybą, Policijos departamentą, Specialiųjų tyrimų tarnybą kurios pateiks pažymas apie įmonės ir akcininkų patikimumą. Tikimės, kad atsakymą gausime sausį. Pirkimas bus įforminamas, pasirašius sutartį ir įregistravus savininką Registrų centre“, – apie įvykusį viešą aukcioną sakė Kauno miesto savivaldybės tarybos Privatizavimo komisijos pirmininkas Jonas Koryzna. Pasak jo, viešame aukcione dėl šio pastato varžėsi du pirkėjai.

Priminsime, kad buvusio žydų ligoninės pastato likimas buvo sprendžiamas daugiau nei dešimtmetį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min