Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 17:06

Buvusiai D.Kedžio sugyventinei L.Stankūnaitei neleista ilgiau matytis su dukra (nuotraukos)

L.Stankūnaitę lydėjo apsaugos darbuotojai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / L.Stankūnaitę lydėjo apsaugos darbuotojai.
Kauno vaiko teisių apsaugos tarnyba nutarė, kad dviem žmogžudystėmis įtariamo ir nuo teisėsaugos besislapstančio Drąsiaus Kedžio dukrelė yra globojama tinkamai.

Į antradienį vykusį Kauno savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybos posėdį atvyko vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė bei šiuo metu D.Kedžio dukrą globojanti jo sesuo Neringa Venckienė. Lydima apsaugos, į posėdį atvyko ir buvusi D.Kedžio sugyventinė Laimutė Stankūnaitė. Nors posėdis buvo uždaras, už durų stovėję žurnalistai jo pabaigoje išgirdo graudų L.Stankūnaitės verksmą.

„L.Stankūnaitė gali vykdyti 2009 metų liepos mėnesio Kauno apylinkės teismo nutartį“, – po posėdžio apie dar vieną nesėkmingą L.Stankūnaitės bandymą išsikovoti ilgesnius pasimatymus su dukra prasitarė N.Venckienė.

Pagal minėtą teismo sprendimą L.Stankūnaitė su dukrele gali matytis du kartus per savaitę po dvi valandas dalyvaujant Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojui. Buvusi D.Kedžio sugyventinė, pageidavusi dukrą matyti tris kartus per savaitę, po 8 valandas, buvo apskundusi šį sprendimą, tačiau gruodžio viduryje Vilniaus apygardos teismas merginos skundą atmetė.

„Nusprendėme, kad vaiko globos kokybė puiki, kad vaikas yra sveikas. Viskas yra gerai. Nusprendėme, kad bendravimas vyks pagal nutartį, kuri buvo Vilniaus apygardos teisme patvirtinta. Taip nusprendėme pagal informaciją, kurią pateikė globėja bei institucijos, prižiūrinčios vaiko globą“, – teigė Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Daugėlienė ir patikino, jog antradienį vykęs posėdis buvo planinis, suplanuotas iš anksto.

Iš kabineto išėjusi L.Stankūnaitė bendrauti su žiniasklaidos atstovais nesutiko. Ją lydintys apsaugininkai šiurkščiai nustūmė koridoriuje stovinčius žurnalistus ir L.Stankūnaitę greitai nuvedė į automobilį su tamsintais langais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:00
00:46
00:54

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min