Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusio Seimo nario Vito Matuzo byla keliauja į teismą

Vitas Matuzas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vitas Matuzas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras surašė kaltinamąjį aktą ir Vilniaus apygardos teismui perduoda nagrinėti nusikaltimų valstybės tarnybai, viešiesiems interesams ir nuosavybei baudžiamąją bylą, kurioje sukčiavimu įgyjant svetimą turtą, piktnaudžiavimu tarnyba, siekiant asmeninės ir turtinės naudos bei kyšininkavimu, kaltinamas buvęs Seimo narys, buvęs konservatorius Vitas Matuzas.

Šioje byloje lobistas Andrius Romanovskis kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba, siekiant asmeninės ir turtinės naudos. Anksčiau įtarimai jam buvo panaikinti, tačiau netrukus vėl atnaujinti, o dabar pareikšti oficialūs kaltinimai.
 
„Tai viena iš keturių Panevėžio apygardos prokuratūros teismui perduotų bylų, kuriose nusikalstamos veikos atskleistos Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybai atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galbūt neskaidriai miesto savivaldybės įmonėje „Panevėžio energija“ vykdytų viešųjų pirkimų, susijusių su šilumos energijos gamyba“, – skelbia prokuratūra.
 
Anksčiau skelbta, kad STT pareigūnai įtaria, jog V.Matuzas galėjo už atlygį parengti Akcizų, Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos bei Alkoholio kontrolės įstatymo projektus. Pastarasis įstatymo projektas sukėlė daugiausia diskusijų, nes juo pasiūlyta atidėti visišką alkoholio reklamos draudimą.

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min