Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 14d. 10:57

„Caritas“ pasiūlė paaukoti 2 proc. mainais į remiamų vaikų pažadą atsilyginti

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ maketai
Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ maketai / Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ maketai

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ pristato interneto svetainę www.susitarem.lt, prašydamas iki gegužės 2 d. skirti 2 proc. organizacijos veiklai. Čia galima ne tik susipažinti su vaikais, kuriuos tiesiogiai pasieks parama, bet ir gauti jų atlygį už suteiktą pagalbą. Tokį, kokį suteikti gali tik vaikai: tikrą, atvirą ir nuoširdų pažadą padėti, kai tik geradariui jų pagalbos prireiks.

„Turime 9 vaikų dienos centrus, kuriuos lanko beveik 500 vaikų, pažįstame juos, žinome jų šeimos istorijas, sunkumus, kuriuos patiria, kasdienybės iššūkius. Mums atrodo natūralu, kad šiems vaikams labai reikia pagalbos ir dėmesio, tad norime su jais supažindinti kuo daugiau žmonių, kad ir jie galėtų padėti ir prisidėti“, – sakė Tomas Maknickas, Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ paramos ir komunikacijos skyriaus vadovas.

Dienos centrai – tai būdas padėti vaikams, kurių šeimos atsidūrė sudėtingoje situacijoje dėl nedarbo, skurdo, priklausomybių, o kartais ir smurto. Šiuose centruose vaikai randa saugumą, ramybę ir rūpinimąsi, kurių kartais labai stinga namuose. 

„Visi mūsų vaikai – nuostabūs. Jų svajonės, vaizduotė, planai didžiuliai ir be galo gražūs, deja, kartais realybė, kurioje jie auga, pakoreguoja ar sunaikina tas svajones, planus. Štai kodėl dienos centrai tokie svarbūs, čia vaikai drąsinami gyventi kitaip, kurti sau geresnę ateitį“, – sakė T.Maknickas. Šiemet kviečiant žmones skirti 2 proc. vaikų dienos centrų veiklai paremti, jie supažindinami su vaikais ir jų svajonėmis, taip pat kviečiami prisidėti prie svajonės išsipildymo ir gauti už tai atlygį. 

Prie kūrybiško pagalbos prašymo neatlygintinai prisidėjo reklamos agentūra „Ogilvy“. „Taip pat esame be galo dėkingi savo komunikaciniams partneriams. Dabar jau nebežinau, kas ką įkvėpė. Ar uždegė jie mus, savo atvirumu geriems darbams, ar mūsų vaikai juos. Tik žinome, kad rezultatas iš tiesų labai gražus ir džiuginantis“, – kalbėjo T.Maknickas. 

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ šiemet švenčia veiklos Lietuvoje 25-metį. Tai viena didžiausių pagalbą teikiančių organizacijų Lietuvoje. Per metus pagalbos kreipiasi ir ją gauna daugiau kaip 64 tūkst. žmonių. Vaikų dienos centrai – viena organizacijos prioritetinių veiklų, kuria siekiama padėti vaikams, augantiems nepriteklių patiriančiose šeimose, tokiu būdu mažinant socialinę atskirtį ir skurdo, kaip kultūros, perdavimą iš kartos į kartą.

Prisidėti prie „Carito“ veiklos skiriant 2 procentus ir gauti už tai vaikišką, tikrą atlygį galite www.susitarem.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min