Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 5d. 17:34

Čiuožimo rekordo siekusių entuziastų neatbaidė nei vėjas, nei lietus (nuotraukos)

Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renginio akimirka

Šeštadienį Vilniuje čiuožimo rekordo siekusių žmonių oras tikrai nelepino. Buvo planuojama, kad ant Tauro kalno susirinks daugiau nei 800 čiuožėjų, tačiau blogo oro nepabūgę pasirodė tik 28 drąsuoliai.

Praėjusią savaitę socialiniame tinklalapyje „Facebook“ buvo sukurtas renginio „Masinis „pašikniukų“ čiuožimas nuo Tauro kalno“puslapis, sulaukęs didžiulio pasisekimo. Šeštadienio rytą norą dalyvauti renginyje ir prisidėti prie naujo Lietuvos rekordo buvo pareiškę daugiau nei 860 žmonių, dar daugiau nei tūkstantis buvo svarstančių šią galimybę.

„Bus nebe čiuožimas, o plaukimas!“ – renginio dieną juokėsi tinklalapio komentatoriai.

Veiksmo vietoje susirinkusieji gūžėsi nuo lietaus ir vėjo, gaubėsi apsiaustais nuo lietaus ir slėpėsi po skėčiais. Renginio organizatoriai startą paskelbė dvidešimt minučių vėliau, vildamiesi, kad prisijungs daugiau vėluojančių dalyvių.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Renginio akimirka
Komandos „Trise valtyje, neskaitant Bembio“ koziris – valtis. 

Iš viso būrio išsiskyrė vaikinų trijulė, savo komandą pavadinusi „Trise valtyje, neskaitant Bembio“. Iš Utenos kilę, bet šiuo metu Vilniuje apsistoję Ignas, Justas ir Gintaras tapo stipriais konkurentais varžybų dalyviams, nes nuo kalno greitai ir nesušlapę nusileisdavo įšokę į pripučiamą valtį.

„Kadangi mes iš Utenos, tai prijautėme šiam renginiui. Ne pirmą kartą čiuožėme su valtimi, tai – smagiausia ir kvailiausia transporto priemonė. Praėjusį savaitgalį, kai oras buvo šiek tiek geresnis, mes labai smagiai pasilakstėme nuo kalno, o šiandien truputį sunkiau, nes sniegas pažliugęs. Bet vis vien nusprendėme dalyvauti, nes galvojome, kad nieko neprarasime – būtume prasėdėję visą šeštadienį namuose, o tai ne išeitis“, – tikino Justas. 

Trijulė rungtyje, kurioje komandos lenktyniavo, kuri greičiausiai pasieks finišą, pasirodė puikiai, tačiau vis dėl to nusileido komandai „Biški pavėlavom“. Paskutinė užsiregistravusi ir amžiumi solidžiausia komanda (komandos narių amžius 32-48 metų – aut.past.) įveikė kitas septynias komandas ir džiaugėsi organizatorių prizais.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Greičiausio nusileidimo varžybas nugalėjusi komanda

„Labai ekspromtu viską sugalvojome. Tokiems dalykams nėra blogo oro“, – teigė komandos narė Vilma iš Vilniaus, kartu čiuožusi su bičiuliais Ričardu ir Virginija.

Renginį organizavusio „Utenos“ alaus atstovai teigė, kad masinį čiuožimą bus vėl ketinama surengti jei ne šiais metais, tai kitas ir pasiektas rekordas bus būtinai pagerintas. Nors į renginį žmonių susirinko gerokai mažiau, nei tikėtasi, tačiau pakako ir 28 dalyvių, kad būtų įregistruotas naujas Lietuvos rekordas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min