Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio bylos eigą įdėmiai seka ir Belgijos princesė Jacqueline de Croy

Princesės Jacqueline puslapis
Princesės Jacqueline puslapis
Šaltinis: 15min
0
A A

D. Kedžio šalininkai apie rezonansinės bylos eigą nuolat informuoja ir tarptautines organizacijas. Viena iš jų – Belgijos princesės Jacqueline de Croy įkurtas labdaros fondas.

Princesei pranešimus apie naujausius įvykius siunčia „Drąsiaus kelio“ aktyvistai. Gautą informaciją princesė (ir jos pagalbininkai) publikuoja interneto tinklapyje. Čia ji turi savo skyrelį, rašo tinklaraštį.

Tinklapyje droitfondamental.eu  (Visuomeninių organizacijų, kovojančių už fundamentalias teises, sąjunga) sukurta netgi atskira rubrika „Drąsius Kedys“.

Pervertus puslapį droitfondamental.eu susidaro įspūdis, kad jo autoriai daug dėmesio skiria prostitucijos ir pedofilijos aukoms, sveikatos, smurto problemoms.

Negalima teigti, kad informaciją, siunčiamą iš Lietuvos, tinklapio administratoriai  priima vienpusiškai. Tarkime, pažymima, kad prie Kedžių namo piketuojantys žmonės susilaukia ne tik pagyrimų, bet ir kritikos. Dažnai cituojamas ir laikinai einantis generalinio prokuroro pareigas R.Petrauskas.

Čia pateikiami beveik visi bylos niuansai – netgi mirusio D.Kedžio nuotraukos. Vis dėlto  viena iš princesės puslapio autorių Lina Brunaitė rašo, kad D.Kedžio mirtis buvo politinė žmogžudystė.

Naujausias įrašas tinklapyje – kad pagrindinis įtariamasis pedofilijos byloje Andrius Ūsas rastas negyvas.

„Kauno diena“, cituodama „Drąsiaus kelio“ šaltinius, rašo, kad princesė stebisi A.Ūso mirties aplinkybėmis: „Kaip keista taip numirti turint apsaugą. Ir kaip patogu teisėsaugai, kai visi negyvi“. Dienraštis rašo, kad princesė tapo „Drąsiaus kelio“ garbės nare. Tačiau princesės tinklapyje tokios informacijos rasti nepavyko.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min