Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukra laikinai liko gyventi su teta, N.Venckiene (nuotraukos, atnaujinta 17.25 val.)

Prie Kedžių ir Venckų namų
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Prie Kedžių ir Venckų namų
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apygardos teismas nesiryžo padėti taško civilinėje byloje dėl Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukters gyvenamosios vietos nustatymo. Bylos nagrinėjimas grąžintas Kėdainių rajono apylinkės teismui, todėl kol kas mergaitė lieka gyventi pas dabartinę globėją – D.Kedžio seserį, teisėją Neringą Venckienę.

Tokią žinią Garliavoje, prie Kedžių ir Venckų namų, budintys žmonės sutiko santūriai. Šiuo metu Klonio gatvėje yra apie 30–40 Kedžių šalininkų.

Pirmadienį Panevėžio miesto apygardos teisme vykusiame posėdyje nuspręsta panaikinti gegužės 14 dienos Kėdainių rajono apylinkės teisme priimtą nutartį ir bylos nagrinėjimą grąžinti pirmosios instancijos teismui – atgal į Kėdainius. Kol Kėdainių rajono apylinkės teisme bylos nagrinėjimas nebus atnaujintas, mergaitė gyvens ten, kur ir iki šiol –pas savo tetą ir dabartinę globėją N.Venckienę.

Dar neprasidėjus teismo posėdžiui, 16 val., Garliavoje, Klonio gatvės prieigose, jau stovėjo policijos pareigūnų ekipažas, o prie Kedžių ir Venckų namų buvo pastatyta viena pavėsinė. Šioje vietoje stovintys žmonės patikino, jog teismui nusprendus mergaitę grąžinti Laimutei Stankūnaitei, jie to padaryti neleistų.

Papildyta 17.10 val. Sužinojusi apie tokį Panevėžio apygardos teismo sprendimą, D.Kedžio teta Birutė Stepankavičienė naujienų portalui 15min.lt teigė: „Manau, kad šį kartą mergaitės globos klausimą nagrinės jau kitas teisėjas. Mes visi tikimės teisingo ir teigiamo sprendimo.“

Laikinąją mergaitės globėja toliau liekanti Neringa Venckienė apie šį sprendimą sužinojo telefonu paskambinusi į Panevėžio teismo raštinę. D.Kedžio sesuo patikino, jog ją Panevėžio teismo sprendimas tenkina.

„Aš, rašydama skundą, to ir siekiau. Teismas mano prašymą patenkino“, – teigė N.Venckienė.

Papildyta 17.25 val. „Aš ir tikėjausi, kad taip bus. Nes teisėjas Bronius Varsackis, visiškai neišnagrinėjęs jokių įrodymų, mergaitės gyvenamąją vietą nustatė parengiamojo teismo posėdžio metu neatsižvelgdamas į jokias psichologų išvadas bei kitus įrodymus, – kalbėdama su žurnalistais, kalbėjo N.Venckienė. – Norėčiau, kad mergaitės gyvenamąją vietą nustatytų su manimi, o L.Stankūnaitei pareikštų įtarimus pagal 2009 metų spalio 6 dienos nutartį ir jos bylą perduotų nagrinėti teismui.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min