Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio vietininkų demaršas Vaikų globos namuose

Drąsius Kedys
M.Patašiaus/ „Lietuvos rytas“ nuotr. / Drąsius Kedys
Šaltinis: 15min
0
A A

Tą dieną jie žiūrėjo televizorių. Savo akimis regėjo ir girdėjo moterį, tvirtinančią, kaip jų įstaigoje vyksta nepaaiškinami dalykai – esą pedofilai vaikus vakarais pasiima, o paryčiais sugrąžina. Matė ir girdėjo daug, kad spontantiškai pratrūktų, reikalaudami keršto ir atsakomybės, skelbiama išplatintame laidos „Abipus sienos“ pranešime spaudai.

„Tarp tų pačių vaikų yra suteneriai, jie ir tvarko tuos reikalus“, – laidai „Abipus sienos“ tvirtino viešosios įstaigos „Pagalba ir viltis“ direktore prisistatanti Scholestika Katavičienė.

Girdėdama žeriamus kaltinimus, Vaiko teisių apsaugos kontrolierė netvėrė pykčiu. Kam reikalinga šmeižti vaikus iš Vaikų globos namų Panemunėje? Kam reikalinga juodinti ją pačią? Rimantė Šalaševičiūtė tąkart prisiminė ne tik įvykusius Drąsiaus Kedžio ir jo motinėlės, bet ir S.Katavičienės vizitus į jos vadovaujamą įstaigą. Susitikimus, pasibaigusius pareiškimais apie pasirinktą kitą kovos kelią. Kad kelias atves į aklavietę, Kaune bus įvykdytos kraupios žmogžudystės, paaiškės po minėtų vizitų prabėgus vos porai mėnesių.

„Paaiškėjus, kiek košės privirė, Katavičienė turi keliais šliaužioti aplink tą pastatą, prašydama atleidimo“, – įsitikinęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus viršininkas Tauris Stauskis. Pareigūnas, gerai žinantis, ką reiškia tramdyti įsikarščiavusius paauglius, siekiančius atpildo ir teisingumo.

Apklausta Kauno Panemunės policijos komisariate S.Katavičienė prisipažino, kad neturinti jokių įrodymų apie vaikų seksualinį išnaudojimą šiuose Vaikų globos namuose. Esą išreiškusi tik savo nuomonę. Pasakiusi šiaip sau. Ar tai šmeižtas, už kurį kaunietė gali sėstis už grotų – ir toliau aiškinsis teisėsaugininkai.

Drąsiaus Kedžio vietininkų demaršas – trečiadienį 19.40 publicistikos laidoje „Abipus sienos“.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min