Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 30d. 13:58

D.Grybauskaitei – L.Paksienės užuojauta

L.Paksienė
„Scanpix“ nuotr. / L.Paksienė

Išrinktoji prezidentė Dalia Grybauskaitė nepagailėjo kritikos pašalintojo prezidento Rolando Pakso žmonos Laimos skoniui įrengiant rezidenciją Turniškėse. Pati L.Paksienė sako suprantanti, kaip jaučiasi D.Grybauskaitė.

Šią savaitę D.Grybauskaitė negailėjo kritikos tam, kaip įrengta rezidencija Turniškėse ir sakė, kad kai kas bus būtinai pakeista. D.Grybauskaitė sakė neradusi rezidencijoje nei vieno patrauklaus kampelio.

Dienraščio „Vilniaus diena“ kalbinta L.Paksienė iš pradžių negalėjo patikėti, kad D.Grybauskaitei iš tiesų taip nepatiko rezidencijos interjeras. Ji sakė galėsianti patikėti tuo tik tada, kai tokius žodžius išgirs tiesiai iš D.Grybauskaitės lūpų. „Aš, pavyzdžiui, netikiu, kad ji taip pasakė“, – dienraščio žurnalistei sakė L.Paksienė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./D.Grybauskaitė apžiūrėjo būsimąją rezidenciją
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./D.Grybauskaitė apžiūrėjo būsimąją rezidenciją

L.Paksienė taipogi teigė taip niekada ir nemačiusi, kaip atrodo namai po remonto.

Tačiau L.Paksienė sakė suprantanti, kad D.Grybauskaitei įžengus į rezidenciją ši gali pasirodyti nejauki, nes ir ji pati prieš penkerius metus įžengusi į namus, iš kurių tuo metu buvo išsikraustęs prezidentas Valdas Adamkus, jautėsi ne itin jaukiai. Rezidencija L.Paksienei pasirodė esanti pernelyg oficiali. „Aš ją suprantu. Ji labai teisi. Kiekvienas tą jaukumą savaip supranta“, – L.Paksienė mėgino suprasti, kodėl D.Grybauskaitei kito žmogaus kurtas namo interjeras gali pasirodyti esantis nejaukus.

L.Paksienė sakė nejaučianti nė menkiausios nostalgijos tam interjerui, į kurį investuota daug pinigų ir jos pačios šilumos.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:44
23:52
01:12

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min