Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daiktų saugojimo spintelių „Maximoje“ pasigedęs kaunietis: „Gali likti vagimi“

„Maxima“ Žvėryne
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Maxima“/ Asociatyvi nuotr.
Šaltinis: 15min
4
A A

Kauno prekybos centre „Akropolis“ veikiančios „Maximos“ prieigose, kitaip nei įprasta, nėra daiktų saugojimo spintelių. Pasak kauniečio Rolando, tai pirkėjams kelia didžiulius nepatogumus. Nenorėdami būti apkaltinti vagimis, nemaža jų dalis suka kitų parduotuvių link. „Maximos“ atstovai paaiškina: spintelių atsisakyta dėl to, kad jomis įpratę buvo naudotis ne jų klientai.

„Maxima“ praranda dalį pirkėjų. Nes jei turi ką nors nusipirkęs kitur, tai, ko yra pirkti ir „Maximoje“, negali eiti į vidų, nes liksi apkaltintas vagyste. Kas per proto bokštai sugalvojo, kad nereikia ten daiktų saugyklos? Ar „Maximos“ vadovams vis vien, jog dalis pirkėjų neužeina, nes neturi kur palikti daiktų?“, – retorinius klausimus kėlė į 15min besikreipęs kaunietis Rolandas.

Kodėl Karaliaus Mindaugo pr., prekybos centre „Akropolis“ veikiančioje „Maximoje“ nėra, kaip kitur, daiktų saugojimo spintelių?

„Skaitytojui ir kitiems mūsų pirkėjams norime pasakyti, jog apsiperkant „Maximos“ parduotuvėse į jas tikrai galima įsinešti anksčiau pirktus pirkinius ar kitus daiktus. Jei pirkėjas turi pirkinių, kuriais galbūt prekiaujama „Maximoje“, ir neturi pirkimo čekio, prieš įeidamas į parduotuvę gali apie tai perspėti apsaugos darbuotojus, budinčius prie kasų, arba informacinės kasos darbuotojus.

To visiškai pakanka norint į parduotuvę įsinešti jau turimus pirkinius ir dėl nieko nesibaiminti“, – paaiškino Rosvaldas Gorbačiovas, „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento direktorius.

Pasak jo, taip yra saugiau – pirkiniai niekur nepaliekami.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Rosvaldas Gorbačiovas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Rosvaldas Gorbačiovas

„Savo pirkėjus gerbiame ir visada siekiame užtikrinti patogų apsipirkimą. Prieš keletą metų daiktų saugojimo spintelės prie parduotuvės „Maxima“ prekybos centre „Akropolis“ veikė. Tačiau pastebėjome, jog jomis daugiausiai naudojosi „Akropolio“ lankytojai ir spintelės būdavo nuolatos užimtos. Dėl to radome geresnę išeitį. Manome, kad toks variantas mūsų pirkėjams patogesnis“, – patikino „Maximos“ atstovas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min