Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 3d. 15:25

Kandidatas į vidaus reikalų ministrus Dailis Alfonsas Barakauskas: „Aš negaliu apie save pasakyti, ar aš tinkamas“

Dailis Alfonsas Barakauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dailis Alfonsas Barakauskas

Su prezidente Dalia Grybauskaite pirmadienį susitikęs „Tvarkos ir teisingumo“ partijos kandidatas į vidaus reikalų ministrus Dailis Alfonsas Barakauskas teigė su valstybės vadove aptaręs būsimą Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Kandidatas nekomentavo, ar jo kandidatūra prezidentei priimtina.

„Aš negaliu atsakyti, čia jūs turėtumėte paklausti ekscelencijos, bet ne manęs. Aš negaliu apie save pasakyti, ar aš esu tinkamas, kai tą tinkamumą nustatinėju ne aš, o žmonės, kurie kviečia dialogui“, – paklaustas, ar iš pokalbio įsitikino, kad D.Grybauskaitė į jo kandidatūrą žiūri palankiai, sakė jis.

Pas valstybės vadovę politikas užtruko apie dvidešimt minučių.

„Pasakysiu labai trumpai: pagrindinė tema, apie kurią buvo kalbėta – būsimas Lietuvos pirmininkavimas ES. Šioje srityje aš turiu labai nemažą patirtį, nes šešerius metus buvau Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas. Ir kaip tik visa programa ir visi veiksmai ką Lietuva turės padaryti, buvo aptarinėjami visą tą laiką“, – sakė jis.

Anot „tvarkiečių“ kandidato, antroji tema buvo Vidaus reikalų ministerijos struktūra. „Kad būtina sustiprinti galias dėl ES pirmininkavimo. Labai ačiū visiems. Kadangi Vyriausybės programa nėra patvirtinta, kaip čia bus, aš irgi negaliu pasakyti, bet pasiūlymą aš gavau. Mes kalbėsime po to, kai bus patvirtinta programa ir aš atsakysiu į visus klausimus“, – sakė politikas.

60-metis D.A.Barakauskas 2001 metais ėjo susisiekimo ministro pareigas. 2000–2004 ir 2006–2012 metais jis buvo Seimo narys.

Jis kandidatavo ir į šį Seimą, bet po reitingavimo į parlamentą nepateko.

Pagal koalicijos susitarimą „tvarkiečiams“ atiduotos Vidaus reikalų ir Aplinkos ministerijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min