Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 14:25

Daina, apie kurią svajojo galingiausių valstybių prezidentai

P. Auštrevicius "Už Petrą" Reklama
P. Auštrevicius "Už Petrą"
Būtent apie tokią dainą tikriausiai kažkada svajojo buvęs JAV prezidentas Johnas F. Kennedy ir dabar galėtų pasvajoti Donaldas Trumpas. Jau nekalbant apie eilinį Skvernelį... Bet yra vienas „bet" – ši daina skirta kandidatui į Lietuvos prezidentus Petrui Auštrevičiui.

Po 15 metų pertraukos visiškai naujai skamba daugeliui puikiai pažįstama daina „Už Petrą”. Čia – aštrūs elektrinių gitarų rifai ir būgnas, mušantis už Europietišką Lietuvą. Žinoma, už Petrą taip pat.

VIDEO: „Už Petrą!" (feat. Champion)

„Vieną dieną galvoj ėmė suktis mintis apie šios dainos thrash ar hardcore versiją. Susirinkome draugų kompanijoj, pasikvietėme Petrą ir per kelias valandas įrašėme. Okay, man teko padaryti tam tikrų nuolaidų ir visi apsistojome ties gero roko sprendimu. Laukiam, kol kūrinys pateks į radijo stočių topus”, – sako naujos dainos versijos idėjos autorius, ambasadorius Renatas Juška.

Okay, man teko padaryti tam tikrų nuolaidų ir visi apsistojome ties gero roko sprendimu.

Beje, Renatą neblogai pažįsta ne tik garsiausi Lietuvos, bet ir pasaulio rokeriai. 2012 m. legendiniams Red Hot Chili Peppers viešint Lietuvoje, Renatas grupės vokalistui Anthony Kiedžiui įteikė jo giminės genealoginį medį, išrūpinęs šią informaciją Lietuvos archyve. Anthony šiltai priėmė Renato dovaną ir prieš išvykdamas iš Lietuvos apsivilko jam padovanotus žalius marškinėlius su užrašu „Lietuva”.

Renatas Juška
Renatas Juška

Renato dėka paaiškėjo, kad Kiedžių giminė yra kilusi iš Reksčių kaimo, esančio Tauragės rajone. Genealoginiame medyje minimi Anthony protėvių Antano ir Julijos Kiedžių vardai, archyvo informacija siekia XVIII amžių, o seniausias vardas, kuris buvo aptiktas – Vincentas Kiedis.

„Su Anthony pabendraujame iki šiol ir galbūt vieną dieną įtikinsiu jį, kad gabalo „Už Petrą” cover versija atsidurtų Red Hotų albume Lithuanication”, – nežinia, juokais ar rimtai sako Renatas Juška.

O kol kas Renatas kviečia pasirašyti už Europication arba Europietišką Lietuvą – už Petrą ir sveikos dešinės pergalę rinkimuose.

Jei norit daugiau Europication, pasirašykite čia ir dabar – tai galite padaryti, net jei jau ir esate parėmę kitus jums patinkančius kandidatus: http://bit.do/uzpetra

Plačiau: www.petras2019.lt

Politinė reklama. Bus apmokėta iš P.Auštrevičiaus rinkimų kampanijos sąskaitos

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min