Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 30d. 18:45

Dainą įrašiusiam Antanui A.Salamakinas priekaištų kol kas neturi (audio)

TPP kandidatas į Seimą Antanas Nedzinskas laimėjo Dzūkijos apygardoje.
BFL nuotr. / A.Nedzinskas

Seimo nariu išrinktas atlikėjas Antanas Nedzinskas po ilgos pertraukos įrašė naują dainą. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pirmininkas Algimantas Salamakinas teigia, kad Antanui kol kas priekaištų neturi, tačiau įspėja „prisikėlėlius“, jog kūrybinės veiklos nepaverstų verslu.

Žodžius naujai dainai kartu su mama kūręs A.Nedzinskas sako, kad ją dovanoja visoms gražuolėms. Seimo narys tikisi, kad daina suteiks šiltų emocijų. Taip pat jis linki nerūpestingos vasaros ir gerų atostogų, teigiama pranešime, kurį 15min.lt redakcija gavo ketvirtadienio naktį.

Su pačiu A.Nedzinsku 15min.lt susisiekti nepavyko, jis neatsiliepė telefonu. O „Ąžuolo“ frakcijos, kuriai priklauso dainininkas, seniūnė Arūnė Stirblytė apie naują jo dainą sakė girdėjusi „viena ausimi“. „Nežinau detalių, negaliu komentuoti“, – sakė ji ir patikino nemananti, kad A.Nedzinskas dėl to galėtų pakliūti į etikos sargų akiratį.

EPK vadovas A.Salamakinas taip pat tikino, kad priekaištų dėl naujos dainos įrašymo A.Nedzinskui neturi. Jis paaiškino, kad Seimo nariai gali kurti, tačiau negali užsiimti koncertine veikla. „Dainos įrašymas nieko blogo. Juk neuždrausim, pavyzdžiui, Daliai Teišerskytei kurti eilėraščių“, – kalbėjo jis.

Vis dėlto EPK pirmininkas įspėjo, kad kūrybinė veikla negali būti paversta verslu. „Aš jiems visiems, atėjusiems iš šou verslo, sakiau: kurkite, tik neužsiimkite verslu“, – griežtas buvo A.Salamakinas, kurį pastaruoju metu piktina kitos „Ąžuolo“ frakcijos narės – Ingridos Valinskienės – filmų įgarsinimas.

Moteris tikina, kad šis užsiėmimas jai yra laisvalaikio praleidimo būdas ir atlygio už jį negauna. Tačiau, pasak A.Salamakino, taip elgtis neleidžia įstatymai. „Nesuprantu, kaip ji išsisukinės“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min