Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkė Monika Urbietytė: „Myliu Lietuvą, nes čia mano namai, o namie – gerai“

Monika Urbietytė
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Monika Urbietytė
Šaltinis: 15min
0
A A

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma, o jos piliečiai – laisvi. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli Lietuvą, ir kokias galimybes jiems suteikė laisvė.

Šiaulietė atlikėja Monika Urbietytė daugeliui savo kraštiečių yra žinoma dėl Tautiškos giesmės giedojimo prieš krepšinio varžybas. Dar dalis muzikos mėgėjų žino ją sceniniu Agnietės vardu. Talentinga mergina pastaraisiais metais nemažai laiko praleido Anglijoje, tačiau šiuo metu grįžta kurti ir dirbti čia, Lietuvoje.

Prieš porą metų Šiaulių arenoje prieš kiekvienas krepšinio varžybas skambėdavo skardus ir stiprus Monikos balsas.

VIDEO: Monika Urbietytė ant Šiaulių viešbučio stogo atliko Lietuvos himną

Smulki mergina giedodavo su galingu pasitikėjimu ir tikra meile savo šaliai. Šįkart ji sugiedojo Lietuvos himną ant Šiaulių viešbučio stogo, nuo kurio lyg ant delno matosi visi Šiauliai.

Atlikėja atskleidė, kad pastaruosius dvejus metus nemažai laiko praleido Anglijoje, kur šiuo metu gyvena ir dirba jos mylimasis. Bandė ir pati pažinti to krašto kasdienybę.

Namuose yra geriausia. Patinka dainuoti lietuviškai. Svajoju vesti televizijos laidas. Užsienyje tokioms mano svajonėms nėra šansų.

„Pabandėme. Užteko. Man namuose yra geriausia. Patinka dainuoti lietuviškai. Svajoju vesti televizijos laidas ar žinias. Užsienyje tokioms mano svajonėms nėra šansų. Grįžtu namo, o kartu ir mano draugas“, – pasakojo atlikėja.

M.Urbietytė užsiima ir renginių organizavimu.

Artimiausias jos organizuotas renginys yra skirtas kovo 11 dienai – Lietuvos nepriklausomybės 25-erių metų jubiliejui.

Kovo 10 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių skyriuje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas šventinis koncertas.

Jame dalyvaus ansambliai: „Širdies melodijos“, „Svaja“, „Viltis“. Taip folkloro ansamblis „Sedula“, vokalinis ansamblis „Dermė“, liaudiškos muzikos kapela „Šelmiai“, liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“, talentų dalyvės „Sunny Girls“.

VIDEO: Dainų atlikėja ir renginių organizatorė Monika Urbietytė apie meilę Lietuvai

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisve! 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min