Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 23d. 15:11

Dainius Kepenis nieko negirdėjo apie iš „darbiečių“ perimtos padėjėjos praeitį

Dainius Kepenis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Dainius Kepenis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dar prieš rinkimus sakė tikrai neisianti į koaliciją su Darbo partija. Tačiau du „darbiečiai“ dirba koalicijoje, o buvusi „darbiečių“ politikų padėjėja Irena Ramelytė, ėmusi algą vokelyje ir apklausta Darbo partijos byloje, dabar sėkmingai darbuojasi „valstiečio“ Dainiaus Kepenio komandoje.

D.Kepenis tikina apie I.Ramelytės nusižengimus nieko nežinojęs.

„Nieko apie tai negirdėjau. Darbo partija, man... apskritai aš neturiu jokių reikalų su partija. Man tai visiška naujiena. Pirmą kartą apie tai girdžiu. Niekada apie tai negirdėjau“, – kalbėjo D.Kepenis.

Aš turėjau tokią praktinę patirtį, bet čia reikia patirties su dokumentais, tai Irena buvo ta, kuri puikiai išmano tas procedūras, – sako D.Kepenis.

Tačiau apie tai informacijos galima lengvai rasti internete. Štai 2013 m. vasarį naujienų portalai pranešė, kad I.Ramelytė, Seime dirbusi Darbo partijos frakcijoje ir buvusi Seimo nario Vydo Gedvilo padėjėja, patvirtino, kad kelis mėnesius maždaug po 600 litų gaudavo grynaisiais.

„Tai tęsėsi kelis mėnesius. Po to dirbau visu etatu ir po to jokių problemų aš neturėjau“, – alfa.lt citavo I.Ramelytės liudijimą teismui.

„Darbiečių“ akys ir ausys?

D.Kepeniui tai nerūpi. Nerūpi ir tai, kad buvusi ilgametė V.Gedvilo padėjėja, paskui tapusi „darbiečių“ deleguoto švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio patarėja buvo įtariama intrigomis prieš savo vadovą.

Nuotr. iš „Facebook“/Irena Ramelytė
Nuotr. iš „Facebook“/Irena Ramelytė

2015-aisiais, kai Darbo partija nutarė pati nuversti D.Pavalkį, paaiškėjo, kad tai padaryta remiantis ministro patarėjos I.Ramelytės parengta pažyma. Tai, kad iš I.Ramelytės gaudavo ministro darbo analizę, tuomet patvirtino pats Darbo partijos lyderis Viktoras Uspakichas.

Ministras D.Pavalkis neslėpė, kad I.Ramelytę jam per partiją įsūdė V.Gedvilas. „Tai buvo Vydo Gedvilo siūlymas partijai ir ją man delegavo“, – interviu delfi.lt 2015-aisiais pripažino D.Pavalkis.

Kad Darbo partijai I.Ramelytė nebuvo eilinė persona, įrodo ir tai, kad nuvertus D.Pavalkį ir švietimo ir mokslo ministre paskyrus Audronę Pitrėnienę, ši iškart į pareigas ministerijoje sugrąžino I.Ramelytę.

Taigi gal visai ne šiaip sau Seimo narys D.Kepenis dabar iš Sveikatos reikalų komiteto perėjo dirbti į Švietimo ir mokslo komitetą. Būtent ši sritis nuo seno domino jo patarėją. Apie aukštojo mokslo reformą ir vadovėlių leidybą ji tikrai turi savo nuomonę.

D.Kepenis: „Aš – praktikas, o ji moka dirbti su dokumentais“

Tačiau D.Kepenis tikina, kad I.Ramelytę pažįsta jau trisdešimt metų ir ją padėjėja pasikvietė pats, be V.Gedvilo patarimo.

Iš tiesų jie abu priklausė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo darbo grupei.

„Aš prisimenu ją, kaip labai darbščią moterį, kurią aš pažinojau, kai dar buvau Valstybinio sporto komiteto kūno kultūros valdybos viršininkas. (…) Aš ją prisiminiau iš tų laikų, mačiau, kad ji čia dirbo, tai ir pakviečiau. Mes su ja nesimatėme trisdešimt metų turbūt, bet aš žinojau, kad ji čia dirbo, dirbo ministerijoje“, – teigė D.Kepenis.

Jis aiškino, kad labiausiai imponavo I.Ramelytės žinios, kaip dirbti su dokumentais.

„Ji žmogus, kuris moka dirbti su dokumentais, kuris orientuojasi valdiškuose reikaluose. Aš turėjau tokią praktinę patirtį, bet čia reikia patirties su dokumentais, tai Irena buvo ta, kuri puikiai išmano tas procedūras. Atsakinga yra labai. Jei būtumėte čia užėję vasarą, tai visam aukšte turbūt ją vieną būtumėt radę. Manau, kad ji čia pati pareigingiausia darbuotoja. O kas ką imdavo, negaliu pasakyt“, – teigė D.Kepenis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min