TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainius Kreivys: aš neturiu 170 milijonų

Dainius Kreivys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dainius Kreivys
Šaltinis: 15min
0
A A

Reaguodamas į žiniasklaidoje paskelbtą informaciją, ūkio ministras Dainius Kreivys pabrėžia, kad deklaruoja savo turtą bei viešuosius ir privačius interesus, kaip tai numato LR įstatymai.

„Bet kokios kalbos apie mano turto tariamas vertes yra laužtos iš piršto. Pildau deklaracijas, kaip tai numato įstatymas, ir tai darysiu ateityje. Mano žmona Dalia Kreivienė, kuri jau trylika metų dirba Užsienio reikalų ministerijoje, taip pat pildo deklaracijas, kaip tai numato Lietuvos įstatymai”, – sako D.Kreivys.

Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktoje metinėje gyventojo turto deklaracijoje už 2009 metus D.Kreivys nurodo turįs turto, kurio vertė yra 483 000 litų, ir 109 343 litus piniginių lėšų.

Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktoje metinėje gyventojo turto deklaracijoje už 2009 metus Dalia Kreivienė nurodo turinti turto, kurio vertė 175 372 litų, ir 34 000 litų piniginių lėšų.

D.Kreivys akcentuoja, kad jis, dar prieš tapdamas ministru, pasitraukė iš visų anksčiau savo plėtotų verslų.

UAB „Stamija“ akcijos buvo parduotos D.Kreivio motinai F.Kreivienei. Visi sandoriai yra deklaruoti VTEK privačių asmenų deklaracijoje, kuri yra skelbiama viešai.

„Šiuo metu neturiu jokių akcijų, jokių vertybinių popierių, netgi investicinių portfelių vienetų. Įmonės, kurių akcininkas esu buvęs ar kurių akcininkai yra mano artimieji, niekada nebuvo proteguojamos, nedalyvavo jokiuose projektuose ir negavo jokios paramos. Mano motina yra ir buvo verslo įmonių akcijų valdytoja dar prieš man tampant ministru, tai yra nuo 2002 metų“, – sako D.Kreivys. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min