Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 08 13, 14:59 Atnaujinta 2013 08 13, 16:26

Atsidarančiai „Ikea“ – išskirtinis dėmesys. Parduotuvės atidaryme dalyvausianti prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Skandinaviškas verslas yra socialiai atsakingo ir skaidraus verslo pavyzdys“

Trečiadienį sostinėje duris atversianti „Ikea“ greičiausiai taps pirmąja parduotuve, kurią atidarys prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Dalia Grybauskaitė
Dalia Grybauskaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį išplatintoje oficialioje parduotuvės atidarymo ceremonijos programoje teigiama, kad joje sveikinimo kalbą sakys prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Lietuviai „Ikea“ atidarymo laukia su nekantrumu, tokio dėmesio jokiai kitai parduotuvei ar prekybos centrui nedemonstravo dar nė vienas šalies vadovas.

„Prezidentė palaiko ir skatina skaidrias užsienio investicijas Lietuvoje. Vieno didžiausių pasaulio prekybos tinklų “Ikea„ atėjimas į Lietuvą sukurs per 200 naujų darbo vietų, tai pirmoji parduotuvė Baltijos šalyse. Prezidentės teigimu, skandinaviškas verslas yra socialiai atsakingo ir skaidraus verslo pavyzdys“, – motyvus, kodėl prezidentė nusprendė dalyvauti parduotuvės atidaryme, 15min.lt perdavė prezidentūros Spaudos tarnyba.

Parduotuvė duris atvers 10 valandą ryto, prieš tai suplanuotas tradicinis rąsto pjovimas ir sveikinimo kalbos.

26,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto parduotuvė buvo statoma dvejus metus. Skaičiuojama, kad parduotuvėje dirbs apie 250 žmonių. Šalia parduotuvės vienu metu bus galima pastatyti 2 tūkst. automobilių.

Parduotuvę valdanti bendrovė planuoja, kad jos investicijos Lietuvoje sieks 100 mln. eurų (345 mln. Lt).

Vilniaus savivaldybė pranešė, jog 2-ojo maršruto autobusai kursuos ir pro „Ikea” parduotuvę. Į prekybos centrą „Ikea” važiuos 2 Stotis–Vikingų g.– Oro uostas maršruto autobusai.

Iki parduotuvės atidarymo buvo naujai nutiestas naujas įvažiavimas į Vilniaus oro uostą nuo Žirnių gatvės.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min