Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalia Grybauskaitė apdovanota prestižiniu CERES medaliu

Jacquesas Dioufas ir Dalia Grybauskaitė
Prezidentės spaudos tarnybos nuotr. / Jacquesas Dioufas ir Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei Lietuvoje viešintis Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) generalinis direktorius Jacquesas Dioufas įteikė prestižinį CERES medalį už „Vaidmenį skatinant šalies socialinę, kultūrinę ir ekonominę raidą ir remiant politiką, kuri prisideda prie šalies gyventojų gerovės kėlimo“.

CERES medalis yra aukščiausias Tarptautinės maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) apdovanojimas kasmet teikiamas moterims lyderėms už moterų vaidmens demokratijoje stiprinimą, šalies socialinės ir ekonominės gerovės skatinimą, indėlį sprendžiant pasaulines maisto aprūpinimo problemas.

Maisto ir žemės ūkio organizacijos generalinis direktorius taip pat priminė Prezidentės darbą Europos Komisijoje ir veiklą Pasaulio moterų lyderių taryboje, kurioje Lietuvos vadovė moterų teisių ir lyderystės stiprinimo visame pasaulyje klausimais aktyviai bendradarbiauja su kitomis valstybių ir vyriausybių vadovėmis.

Birželio 30 d. Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Suomijos Prezidentės Tarjos Halonen iniciatyva Vilniuje įvyko aukšto lygio konferencija „Moterys demokratijos stiprintojos: geriausi pavyzdžiai“.

Susitikime taip pat aptarti Lietuvos planai atnaujinti žemės ūkio atašė postą Romoje, kur įsikūrusi Tarptautinės maisto ir žemės ūkio organizacijos būstinė. Pasikeista nuomonėmis apie šiuo metu organizacijoje vykdomą reformą, kuria siekiama stiprinti FAO veiklos efektyvumą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min