Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalia Grybauskaitė: pilietiškas jaunimas ateities Lietuvą kuria šiandien

Dalia Grybauskaitė su Lietuvos jaunimo organizacijų atstovais
Dalia Grybauskaitė su Lietuvos jaunimo organizacijų atstovais
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos jaunimo organizacijų atstovais aptarė informacinio saugumo klausimus ir pilietiškas iniciatyvas.

„Pilietiškas ir patriotiškas jaunimas – svarbus mūsų šalies dabarčiai ir ateičiai. Nuo jaunų Lietuvos žmonių, jų iniciatyvų ir kritinio mąstymo priklausys, kokioje valstybėje gyvensime rytoj ir kokią ateities Lietuvą sukursime“, – sakė šalies vadovė.

Visuomenė ir jaunimas turi būti pilietiški, sugebėti atsispirti dezinformacijai ir bandymams diskredituoti mūsų valstybę, nepasiduoti informacinėms manipuliacijoms.

Pasak Prezidentės, informacinis karas yra grėsmė visam nacionaliniam saugumui. Todėl aštrėjant situacijai regione informacija tampa išskirtiniu ginklu, galinčiu padėti užtikrinti šalies saugumą. Valstybės vadovė pabrėžė, kad visuomenė ir jaunimas turi būti pilietiški, sugebėti atsispirti dezinformacijai ir bandymams diskredituoti mūsų valstybę, nepasiduoti informacinėms manipuliacijoms.

Prezidentės teigimu, šiandieninis jaunimas yra kūrybiškas ir itin imlus naujovėms. Todėl išnaudodami galimybes, kurias suteikia internetas ir socialiniai tinklai, pilietiški, sąmoningi ir aktyvūs jauni žmonės turi ne tik patys gebėti atpažinti melą ir šmeižtą viešojoje erdvėje, bet ir padėti tai padaryti savo draugams, kolegoms ir artimiesiems.

Susitikime su Prezidente dalyvavo keturiasdešimties Lietuvos jaunimo organizacijų atstovai, informacinio saugumo ekspertai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min