Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 lapkričio 21d. 13:27

Dalia Grybauskaitė: sąžiningo verslo sėkmė – visos Lietuvos pergalė

Dalia Grybauskaitė
Roberto Dačkaus nuotr. / Dalia Grybauskaitė
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė lietuviško kapitalo įmonėje „Lietpak“, kurioje su ūkio ministru, Vilniaus rajono mere bei žemės ūkio ir Aplinkos ministerijų atstovais aptarė galimybę stiprinti pagalbą verslo plėtrai Lietuvos regionuose. Daugiau kaip du dešimtmečius veikianti įmonė „Lietpak“ yra plėvelinių įpakavimų medžiagų gamybos lyderė Baltijos šalyse. ​

„Socialiai atsakingas ir skaidrus lietuviškas verslas – ypatingai svarbus mūsų šalies ekonomikai. Jis ne tik kuria naujas darbo vietas bei prisideda prie vietos gyventojų gerovės, bet ir daro mūsų šalį konkurencingą visame pasaulyje. Sąžiningo verslo sėkmė – tai visos valstybės laimėjimas“, – sakė prezidentė.

Čekoniškėse įkurtos įmonės pardavimo apimtys kasmet auga. Nuolat didėjantys jos eksporto mastai rodo, kad verslas Lietuvoje įmanomas ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose. Tačiau teritorijų vystymo ir planavimo klausimai dažnai stabdo įmonių plėtrą. Todėl, pasak prezidentės, tokių kompanijų veiklai yra būtinas vietos valdžios ir valstybės institucijų dėmesys ir pagalba. Prezidentė pabrėžė, kad dirbtiniai biurokratiniai suvaržymai neturi tapti kliūtimi kompanijų verslo plėtrai bei naujų darbo vietų kūrimui.

Beveik 600 darbuotojų turinti bendrovė didžiąją dalį savo gaminių eksportuoja į daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Įmonė, kuri aktyviai diegdama visas aplinkosaugines priemones, gamina žmogaus sveikatai saugią produkciją, iki 2017 metų įsipareigojo investuoti 75 milijonus litų ir sukurti 120 naujų darbo vietų.

Lietuviško kapitalo įmonė „Lietpak“ turi savo atstovybes Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Lenkijoje ir Rusijoje. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min