Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 3d. 16:38

Dalia Grybauskaitė suteikė malonę 4 asmenims – tarp jų ir Eglei Kusaitei

Apeliacijų nagrinėjimas E.Kusaitės byloje
Rūtos Strakšaitės nuotr. / Apeliacijų nagrinėjimas E.Kusaitės byloje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 4 asmenims.

Kaip skelbiam prezidentūros internetiniame puslapyje, Eglė Kusaitė atleista nuo 75 MGL (2823,80 Eurų) dydžio piniginės baudos mokėjimo. Priimant sprendimą atsižvelgta į tai, kad nuteistoji sunkiai serga, neturi jokio turto ir pajamų, gyvena iš socialinės pašalpos, o ligos gydymas gali tęstis kelerius metus.

Dėl prezidentės malonės kita moteris, Loreta Rimkutė, dėl sunkios materialinės padėties atleista nuo likusios piniginės baudos mokėjimo.

Laurai Anukienei laisvės atėmimo bausmė sutrumpinta 3 metais. Nuteistoji turi mažametį vaiką.

Liudui Laurinavičiui laisvės atėmimo bausmė sutrumpinta 2 metais. Nuteistasis turi mažametį vaiką bei sunkiai sergančius ir jo globos reikalaujančius tėvus.

Malonės komisijos posėdis įvyko 2015 m. liepos 2 d. Posėdyje buvo svarstomi 134 nuteistųjų malonės prašymai. Malonės gali prašyti visi Lietuvos ir kitų valstybių teismų nuteisti Lietuvos piliečiai. Prašančiajam malonės gali būti dovanota laisvė, sutrumpintas laisvės atėmimo laikas arba sumažinta kita teismo skirta bausmė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min