Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalia Grybauskaitė: „Valstybę stiprina piliečių vienybė“

Dalia Grybauskaitė
R. Dačkaus / Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės dienos proga dalyvavo iškilmingoje Lietuvos trispalvės ir istorinės vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje, kurioje pasveikino Lietuvos žmones.

Pasak prezidentės, lietuviška trispalvė jungia kiekvieną Lietuvos žmogų, kuris nešioja meilę Lietuvai savo širdyje. Ji mus sutelkia bendriems tikslams ir skatina vienybės jausmą. Su trispalve rankose kovojome už laisvę. Su trispalve atkūrėme Nepriklausomybę ir įsiliejome į demokratiškų Europos valstybių šeimą.

Virš mūsų pakilusios vėliavos darkart sujungė mus į vieną tautą ir vieną valstybę – Lietuvą, – sakė šalies vadovė.

„Šiandien svarbus yra kiekvienas žmogus, dirbantis Lietuvai. Būti sąžiningam, nelikti abejingam, atsisakyti dalies asmeninio laiko dėl bendruomenės, dėl savo šalies. Visa tai turi tapti didžiausia vertybe. Virš mūsų pakilusios vėliavos darkart sujungė mus į vieną tautą ir vieną valstybę – Lietuvą“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė paragino ieškoti, vertinti ir saugoti viską, kas mus sujungia. Pasak šalies vadovės, Valstybės diena – proga, kai galime didžiuotis savo šlovinga istorija, džiaugtis šiandienos žygdarbiais ir kiekvienas įsipareigoti Lietuvai.

Tautiška giesmė šiemet skambės kaip niekada garsiai. Visi Lietuvos žmonės, kad ir kur būtų, kviečiami 21 val. giedoti Lietuvos himną. Tautiška giesmė bus giedama ir Dainų šventėje, ją tiesiogiai transliuos Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija. 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min