Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalia Grybauskaitė: Vytautas Landsbergis visuomet gebėjo būti keliais žingsniais priekyje

Gražina Ručytė-Landsbergienė, Dalia Grybauskaitė ir Vytautas Landsbergis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Gražina Ručytė-Landsbergienė, Dalia Grybauskaitė ir Vytautas Landsbergis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininką Vytautą Landsbergį 80 metų jubiliejaus proga.

„Gerbiamas Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininke Vytautai Landsbergi, leiskite į Jus kreiptis būtent taip ne tik dėl to, kad ėjote garbingas pareigas Aukščiausiojoje Taryboje. Daug svarbiau, kad buvote Pirmas ir ėjote priekyje, kai Tautai reikėjo drąsos ir susitelkimo: Sąjūdyje, nepriklausomybės priešaušriuose ir žengiant pirmuosius itin svarbius savarankiškos valstybės žingsnius“, – sakoma šalies vadovės sveikinime.

Pasak Prezidentės, Tautos kvieslys V. Landsbergis visuomet gebėjo būti keliais žingsniais priekyje, tiesė tiltus su demokratiniu pasauliu ir gynė laisvės idealus.

Gražaus jubiliejaus proga valstybės vadovė padėkojo Profesoriui už svorį, suteikiamą politikai, už intelektualinį turinį visuomeniniam gyvenimui, už kūrybą, turtinančią Lietuvą.

Prezidentė palinkėjo Pirmininkui V. Landsbergiui ir toliau išlikti asmenybe, šalia kurios būti nėra lengva, tačiau garbė ir dovana visiems, kuriems nuoširdžiai rūpi Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min