Dabar populiaru
Publikuota: 2012 birželio 13d. 10:53 , atnaujinta: 2012 birželio 13d. 11:25

Dalios Grybauskaitės patarėjas Darius Semaška siūlomas į ambasadorius

Darius Semaška
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Darius Semaška

Ministro pirmininko tarnybos kancleris Deividas Matulionis ir prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas užsienio politikos klausimais Darius Semaška siūlomi į ambasadorius.

Tai 15min.lt patvirtino prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė. „D.Semaška yra rudenį rotuojamų diplomatų sąraše ir tai yra normali diplomatų rotacijos praktika“, – pabrėžė patarėja.

Ar tapti Lietuvos ambasadoriumi Nyderlanduose D.Semaška apsispręs rudenį. Anot D.Ulbinaitės, jeigu patarėjas nutars palikti prezidentės Dalios Grybauskaitės komandą, jam bus ieškoma pamaina.

Ministro pirmininko tarnybos kancleris D.Matulionis siūlomas ambasadoriumi Vokietijoje.

„Jeigu ir būtų paskyrimas, jis užtrunka, bet kokiu atveju (premjero komandoje – aut.) dirbsiu kiek reikės, tikrai nemanau, kad tai mėnesio ar dviejų mėnesių klausimas“, – 15min.lt sakė jis.

Darbo Ministro pirmininko tarnyboje D.Matulionis nebeturės po rudenį įvyksiančių Seimo rinkimų, kai bus suformuota nauja Vyriausybė ir išrinktas naujas premjeras.

D.Matulionio, D.Semaškos ir kitas kandidatūras trečiadienį svarsto Seimo Užsienio reikalų komitetas. 

Ambasadorius skiria ir atleidžia prezidentas Vyriausybės teikimu. Kandidatūroms turi pritarti Seimo Užsienio reikalų komitetas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min