Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 21d. 11:48

Dalios Grybauskaitės patarėju tapo buvęs ūkio viceministras Giedrius Kadziauskas

Giedrius Kadziauskas
„Scanpix“ nuotr. / Giedrius Kadziauskas

Prezidentės Dalios Grybauskaitės komandoje dirba buvęs ūkio viceministras Giedrius Kadziauskas. Jis tapo prezidentės patarėju Ekonominės ir socialinės politikos grupėje.

G.Kadziauskas konservatorių valdžios laikais ėjo ūkio viceministro pareigas, buvo atsakingas už verslo sąlygų gerinimą, įmonių teisės politiką, ūkio ir Europos Sąjungos politiką, pramonės, paslaugų ir prekybos politiką.

Iki tol jis dirbo Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentu.

Pastaruoju metu G.Kadziauskas dirbo laisvai samdomu konsultantu.

Pastaruoju metu G.Kadziauskas dirbo laisvai samdomu konsultantu.

Vilniuje gimęs G.Kadziauskas yra įgijęs Vilniaus universiteto teisės magistro laipsnį ir Rygos aukštosios teisės mokyklos tarptautinės teisės ir Europos teisės magistro laipsnį.

G.Kadziauskas stažavosi Europos Tarybos Žmogaus teisių direktorate Strasbūre, stebėjo rinkimus į Rusijos Federacijos Dūmą kaip Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) stebėtojas.

G.Kadziauskas yra straipsnių ekonomikos temomis autorius, „Freedom House“ leidžiamos knygos „Nations in Transit“ skyriaus apie Lietuvą (2005–2009 m.) straipsnių bendraautorius, Pilietinių iniciatyvų centro narys, Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondo dalininkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

01:59
01:15
14:48

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min