Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dalis škvalo nusiaubtų rajonų gyventojų be elektros pasitiks ir savaitgalį

Audros nuniokota Lietuva
PAGD nuotr. / Audros nuniokota Lietuva
Šaltinis: 15min
0
A A

Elektros tiekėjai vis dar atkūrinėja škvalo Lietuvoje nutrauktą energijos tiekimą. Įsijungti elektrinių lempučių, televizorių ar kitos technikos kol kas negali apie 2 tūkst. vartotojų Varėnos, Alytaus, Trakų, Prienų, Kauno, Kaišiadorių rajonuose.

Ketvirtadienį paaiškėjo, jog dėl stichijos siautėjimo elektros tiekimo buvo netekę 55 tūkst. vartotojų – daugiau nei skelbta iš pradžių.

Rytinėje Lietuvos dalyje be elektros buvo likę apie 25 tūkst. žmonių. Šiai teritorijai elektros energiją tiekiančios bendrovės Rytų skirstomieji tinklai  (RST) Dispečerinio centro Operatyvinio planavimo grupės vadovas Ervinas Pareigis „15min“ ketvirtadienį vakare sakė, jog be elektros dar gyvena apie 1,9 tūkst. žmonių Varėnos rajone, pavieniai gyventojai – Trakų ir Alytaus rajonuose. „Pagrindinės pajėgos dirba Varėnos apylinkėse, dirbsime, kiek leis sąlygos. Tikimės, kad šiandien elektros neturinčių vartotojų skaičius nukris iki tūkstančio“, – kalbėjo E.Pareigis. Jis vylėsi, kad didžiajai daliai žmonių pavyks atkurti elektros tiekimą dar penktadienį, tačiau pripažino, jog darbų liks ir savaitgaliui.

Vakarų Lietuvą aprūpinanti bendrovė VST ketviratdienį vakare informavo, jog be elektros energijos yra likę daugiau nei 800 jos klientų Prienų, Kauno ir Kaišiadorių rajonuose. Iš viso dėl škvalo jos buvo netekę apie 30 tūkst. vartotojų. Anot bendrovės,  elektros tiekimą daugumai klientų planuojama atkurti iki savaitgalio, o labiausiai nutolusiose vietovėse atstatymo darbai gali užtrukti ir savaitgalį.

SPECIALI RUBRIKA, SKIRTA AUDRAI LIETUVOJE

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min