Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 8d. 07:39

Danės krantinės rekonstrukcijos istorija – ties finišu

Buvęs sandėlis palei rekonstruotą Danės krantinę jau paramstytas.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Buvęs sandėlis palei rekonstruotą Danės krantinę jau paramstytas.

Šeši mėnesiai – tiek laiko praėjo nuo Danės krantinės rekonstrukcijos pabaigos, tačiau vis dar nėra surinkti visi parašai, kad laivai galėtų saugiau švartuotis.

Įgriuvusi Danės krantinė ties Žvejų gatvės sandėliu rekonstruota iki praėjusių metų spalio. Darbai užbaigti, tačiau eksploatuoti jos vis dar negalima be Kultūros vertybių apsaugos departamento parašo.

Sausį Klaipėdos valstybinio uosto direkcijoje buvo suremtos ietys dėl krantinių: pareikšta, kad rekonstruojant krantines buvo pažeistas sandėlio pastatas ir jis kelią grėsmę. Tuomet Klaipėdos Kultūros vertybių apsaugos departamento vadovas Naglis Puteikis pareiškė, kad statinį būtina paramstyti, kad jis stovėtų stabiliai.

Sandėlio savininkai buvo įpareigoti iki vasario 20 d. paramstyti pastatą.

Tačiau darbai ir vėl užsitęsė – praėjo ir vasaris, ir kovas, o krantinėms parašo vis trūksta. Anot pastato savininkų interesams atstovaujančio Artūro Sabeckio, pastatas yra paramstytas ir Kultūrų vertybių apsaugos departamentas jau gavo raštą dėl užbaigtų darbų. „Iš mūsų pusės – viskas jau padaryta. Pastatas buvo sužalotas per rekonstrukciją, o mes turėjome savo pinigus skirti jo tvarkymui“, – teigė A.Sabeckis.

N.Puteikis „15min“ teigė, jog raštą gavo ir artimiausiu metu pastatą apžiūrės. „Pats mačiau, kad jis paramstytas, tačiau niekas į mus iki šios savaitės nesikreipė“, – sakė jis.
 

Temos: 1 Istorija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min