Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar bus ieškoma vietos naujam teatrui

Antradienį savivaldybėje vėl posėdžiauta dėl Klaipėdos muzikinio teatro.
A.Kripaitės nuotr. / Antradienį savivaldybėje vėl posėdžiauta dėl Klaipėdos muzikinio teatro.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro reikalai įsisuko į nesibaigiančią karuselę. Antradienį vėl rinktasi į posėdį, kuriame siekta, kaip juokavo Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius, išleisti baltą dūmą, kaip per popiežiaus rinkimus, reiškiantį, kad sprendimas priimtas. Tačiau ir šį sykį nebūta nei dūmo, nei konkrečių sprendimų.

Po to, kai Vyriausybė pritarė, jog uostamiesčio muzikinis teatras – reikšmingas kultūros objektas ne tik Klaipėdos kraštui, bet ir visai valstybės kultūrai, manyta, kad pagaliau pajudės ir reikalai dėl naujojo pastato teatrui.

Antradienį savivaldybėje susirinkta dėl naujojo pastato statybų. Kelis kartus pabrėžę, kad savivaldybė tikrai nori ir siekia naujojo teatro, valdininkai priminė, kad Vyriausybė pateikė tik rekomendacinio pobūdžio sprendimus, kurie anaiptol nėra įpareigojimas valdininkams. Anot Klaipėdos mero R.Taraškevičiaus, Vyriausybės raštą bandyta naudoti kaip kozirį, tačiau, šį kartą tai nėra pranašumą suteikianti korta.

Kelis sykius pabrėžta, kad Danės krantinė prie „Teo“, dar nėra ta vieta, kur tikrai turi atsirasti teatras.

Artimiausias žingsnis naujojo teatro pastato link – architektūrinis konkursas vietai parinkti. Esą tik tuomet paaiškės, kuri Klaipėdos vieta tinkamiausia naujam teatro pastatui. Konkursą finansuoti turėtų pats Muzikinis teatras, skaičiuojama, kad tam prireiktų apie 30 tūkst. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min