Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 3d. 10:57

Dar veikiantys buitiniai prietaisai – labdarai

UAB,,EMP recycling” (EMP) skelbia nebereikalingų, bet dar veikiančių prietaisų atidavimo labdarai akciją. Akcija vyks vasario–kovo mėnesiais Vilniaus, Kauno miestuose bei rajonuose, teigiama kompanijos išplatintame pranešime spauda.

Gyventojai, turintys dar veikiančių prietaisų, kviečiami registruotis tuo pačiu telefonu, kuriuo priimami ir nemokamo neveikiančios senos buitinės technikos išvežimo užsakymai – 1806 arba svetainėje www.emp.lt.

Ant veikiančio prietaiso jo pasiėmimo metu bus užklijuojamas lipdukas ,,Neperdirbkit – aš dar galiu tarnauti“, o jį atidavę specialiame voke galės palikti prietaiso dokumentus ar laišką (informaciją apie prietaisą, linkėjimą jį gausiančiam...). EMP gamykloje, rūšiavimo metu, šie prietaisai bus atskirti nuo perdirbimui skirtos elektronikos, sandėliuojami ir išdalinami labdaros ir paramos teikimą organizuojančioms organizacijoms. Šios organizacijos kviečiamos registruotis tuo pačiu telefonu – 1806. Prietaisų veikimas nebus tikrinimas – ar jis dar tinkamas naudoti turi apsispręsti atiduodantysis.

Pasak UAB ,,EMP recycling“ atstovės Eglės Vaškelytės, prašymų perdirbimui išvežti dar veikiančią buitinę techniką pasitaiko nuolat – dalis pirkėjų naujus įsigyja ne todėl, kad sugedo senas, bet todėl, kad nori naujesnio modelio, keičia į talpesnį ar pan. Jei senų neranda kam atiduoti, neturi transporto juos pervežti, o sandėliuoti nenori – ryžtasi kviesti nemokamą EMP atliekų TAKSI. Būtinų (ypač stambių) buitinių prietaisų tikrai trūksta nevienai jų pirkimą geresniems laikams atidėjusiai, mažiau pasiturinčiai šeimai ar organizacijai, tad ši akcija - ne tik prietaiso pakartotinio naudojimo skatinimas, bet ir dar viena galimybė (be jau organizuojamų rėmimo pinigais, maistu ar rūbais akcijų) pasidalinti gerumu.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min