Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbą pradėjo naujas Jaunimo reikalų departamento vadovas Mindaugas Kuliavas

MIndaugas Kuliavas
SADM nuotr. / MIndaugas Kuliavas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) turi naują vadovą. Šiai įstaigai vadovauti pradėjo 39-erių metų Mindaugas Kuliavas, turintis Kauno technologijos universiteto vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

Darbinę patirtį naujasis vadovas sukaupė dirbdamas Valstybinės jaunimo reikalų tarybos nariu (2003-2008 m.), dirbo Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje, joje eidamas valdybos pirmininko pareigas buvo atsakingas už šios įstaigos strategijos formavimą (2004-2006 m.). Taip pat dalyvavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos darbe, buvo valdybos ir kontrolės komisijos nariu. M. Kuliavas yra dirbęs ir privačiame sektoriuje, vadovavo net kelioms įmonėms (1991-2011 m.).

Socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko teigimu, vienas svarbiausių uždavinių, keliamų naujam vadovui, užtikrinti, kad JRD rūpėtų ne tik organizuoto jaunimo, kaip dažnai iki šiol būdavo, bet viso jaunimo, gyvenančio tiek didmiestyje, tiek mažame miestelyje, priklausančio ir nepriklausančio organizacijoms, interesai.

„Tai labai svarbi institucija strategine prasme, nes būtent ji ir joje dirbantys specialistai yra atsakingi už jaunimo politikos įgyvendinimą Lietuvoje ir būtent jie turi būti arčiausiai jaunos asmenybės, norinčios veikti, įsitvirtinti gyvenime. Tikiuosi, kad jaunam šiuolaikinę vadovavimo patirtį turinčiam Mindaugui Kuliavui, kuris turi patirties ir jaunimo politikos srityje, pavyks realizuoti jam keliamus tikslus, kad jis nevengs atsakomybės, orientuosis į rezultatą, ne vien tik į procesą“, – kalbėjo apie naujam vadovui keliamus tikslus ministras D. Jankauskas.

Todėl, anot ministro, iš naujojo vadovo tikimasi ne tik gerėjančios JRD vadybos, įvaizdžio, artimesnio bendravimo su kuo didesniu jaunų žmonių ratu. Kitas svarbus uždavinys – surasti tinkamus receptus, kaip pagerinti šios institucijos kuruojamų programų ir joms skirtų lėšų administravimą, jų panaudojimo kontrolę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min