Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbą pradės suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimo komisija

Klaipėdos jūrų uostas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Klaipėdos jūrų uostas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Siekdama užtikrinti sėkmingą ir spartų suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą, Vyriausybė nutarė sudaryti suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimo komisiją.

Ji turės paspartinti su teritorijų planavimu susijusių klausimų sprendimą, pateikti pasiūlymus Vyriausybei dėl suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto pripažinimo valstybei svarbiu ekonominiu projektu ir suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto veiksmų plano bei nagrinėti kitus terminalo projekto plėtrai svarbius klausimus.

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius eis komisijos pirmininko pareigas, jo pavaduotojais paskirti energetikos ir susisiekimo ministrai. Į komisijos sudėtį taip pat įeina žemės ūkio ir užsienio reikalų ministrai, AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius, Klaipėdos miesto savivaldybės meras, Ministro Pirmininko kancleris, du Ministro Pirmininko patarėjai, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Esant reikalui, komisija gali pasitelkti nepriklausomus ekspertus, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų atstovus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min