Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 21d. 19:00

Darbai Ramybės parke ir Kauko alėjoje: savivaldybė pripažįsta kauniečių užfiksuotą broką

Rekonstrukcijos darbų Ramybės parke ir Kauko alėjoje brokas
Skaitytojų nuotr. / Rekonstrukcijos darbų Ramybės parke ir Kauko alėjoje brokas

Kauną apėmė nesibaigiantis rekonstrukcijų vajus. Kol vieni džiaugiasi netrukus atjaunėsiančiu miesto veidu, kitiems abejonių kelia darbų kokybė. Vos prasidėjus Ramybės parko ir kitų miesto vietų tvarkymo darbams, socialiniuose tinkluose pasklido nuotraukos, kurios, miestiečių manymu, atspindi rekonstrukciją atliekančių rangovų nemokšiškumą. Broką pripažįsta ir Kauno miesto valdžia.

Ramybės parko rekonstrukcijos įspūdžiais ir vaizdais kaunietis pasidalijo socialiniame tinkle.

„Ramybės parkas kelia daug nerimo – nesupranti žmogau – ar tai toks merijos darbų stiliukas, ar 2018 m. rekonstrukcijos mada, ar bandymas išsaugoti sovietmečio „paveldą“ – seną suaižėjusį, ištrupėjusį asfaltą, šaligatvių bortelius, medžio „įkalinimą“..? O ką jau bekalbėti apie takų dangos kakofoniją ir asfalto vis didesnį įsigalėjimą, nes didesnė dalis trinkelių keičiama asfaltu. O kodėl neatvirkščiai – kodėl asfaltas nekeičiamas trinkelėmis?“, – kritikos negailėjo vyras.

Kauniečiams abejonių sukėlė ir prie garsiųjų Kauko laiptų esančios liepų alėjos tvarkymo darbai. Gyventojai nerimauja dėl žemėmis užpiltų medžių likimo.

„Prie Kauko laiptų Kauko alėjos liepų nenukirto, bet palaidot noras vis tiek yra“, – stebėjosi nuotraukas paviešinusi moteris.

„Galvojau, kad laikinai, kol vyksta darbai, bet panašu, kad jau lygina, formuoja kažką ilgam. Vienoje nuotraukoje mažai matyti pavasarį piešti ženklai, kur per protesto akciją žmonės piešė širdutes vietoj kryžių.

Užpilta žemėmis iki pat tų ženklų, koks pusmetris. Medžiai paprasčiausiai uždus ir nudžius. Negalima užpilti „kaklo“, pasikeitus žemių lygiui medžiai žūva. Nesuprantu, ar dar egzistuoja kokie aplinkosaugininkai, kažkas juk prižiūri projektą?“, – klausimą kėlė pilietiška kaunietė.

15min klausimų sulaukęs Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis atsakė trumpai: „Tai yra rangovo padarytas brokas, kurį jis privalės ištaisyti.“

Specialisto teigimu, visos netinkamai sutvarkytos vietos yra užfiksuotos ir informacija perduota rangovui. Pasak jo, Kauko alėjos laiptų prieigose situacija panaši – ten taip pat rangovo darbų brokas.

„Medžiai neturėjo būti apipilti žemėmis. Šiuo metu žemės jau nukastos. Rangovai perspėti, kad tokie dalykai nepasikartotų“, – 15min teigė A.Pakalniškis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min