Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 6d. 15:46

„Darbietis“ Kęstutis Daukšys: V.Uspaskicho pasisakymai koalicijos veiklos negali sutrikdyti

Kęstutis Daukšys (kairėje) ir Viktoras Uspaskichas
15min.lt nuotr. / Kęstutis Daukšys (kairėje) ir Viktoras Uspaskichas
Darbo partija nusiteikusi toliau dirbti valdančiojoje koalicijoje, o partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho pareiškimai negali sutrikdyti koalicijos darbo, sako partijos atstovai.

„Manau, kad Viktoro Uspaskicho pasisakymai koalicijos veiklos sutrikdyti, nei kaip nors sugadinti negali, nebent koalicija pati norėtų, kad taip atsitiktų.

Šiuo atveju mūsų garbės pirmininkas turi tam tikrą požiūrį, jį išsakė. Manau, tuos dalykus koalicinėje taryboje bus galima aptarti tiesiogiai abiem susėdus – socialdemokratų vadovui ir mūsų garbės pirmininkui – ir apsitarti.

Nemanau, kad tai viešos erdvės reikalas“, – antradienį Seime žurnalistams sakė naujuoju Darbo partijos frakcijos seniūnu išrinktas Kęstutis Daukšys. Šias pareigas jis pradės eiti kovo mėnesį.

V.Gapšys: „Socialdemokratai ieško kažkokių sliekų“

Jo teigimu, Darbo partija dirba koalicijoje ir ketina tęsti šį darbą, tačiau tuo pačiu ji mato iššūkius, kurie kyla, mato dalykus, kuriuos, jų nuomone, reikėtų daryti kitaip.

„Tai visiškai netrukdo mums sėkmingai koalicijoje dirbti ir atlikti numatytus darbus“, – užtikrino K.Daukšys.

Dabartinis „darbiečių“ frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys pabrėžė, kad kalbėdamas apie Vyriausybės neveiklumą, jis siekia paskatinti ją aktyviau dirbti.

„Mes koalicijoje dirbame, mūsų pareiškimai aiškiai rodo, kad mes aktyviau dirbame negu kitos politinės partijos. Jeigu mes kalbame apie programos įgyvendinimą, o socialdemokratai bando ieškoti kažkokių sliekų, šiuo atveju, matyt, socialdemokratai turi tam tikrų problemų, neturi vizijos, kaip įgyvendinti Vyriausybės programą. Jeigu jie jos nebeturi, pas juos baigėsi visa išmintis, tada jau jų problema“, – antradienį Seime žurnalistams kalbėjo V.Gapšys.

Tačiau jis nekomentavo, kaip koalicijos darbui padeda Darbo partijos garbės pirmininko Viktoro Uspaskicho viešai paskelbtas pareiškimas, jog Socialdemokratų partijos lyderis premjeras Algirdas Butkevičius yra „bailys ir melagis, rinkimų metu pažadėjęs keisti žmonių pasmerktą konservatorių naktinę mokesčių reformą, bet po rinkimų nepakeitęs nė vieno įstatymo“.

„Na, žinote, ne aš juos įvardijau, užduokite tuos klausimus žmogui, kuris tuos epitetus pasakė. Aš atsakau už kiekvieną savo žodį, galiu jį pagrįsti ir pamotyvuoti, o apie kitų kalbas nenorėčiau plėstis“, – sakė V.Gapšys, anksčiau ir pats Vyriausybę pavadinęs neveiklia.

Kalbas apie nesutarimus neigia

Abu „darbiečiai“ neigė, kad pastaruoju metu paaštrėjusi vieša Vyriausybės ir A.Butkevičiaus kritika susijusiu su nesutarimais pačios Darbo partijos viduje.

„Socialdemokratai to labai norėtų, bet turėčiau juos nuvilti ir pasakyti, kad didesnes trintis mes matome pas juos, bet tegu jie sprendžiasi savo klausimus, o mes ruošiamės savivaldos rinkimams“, – tokias įžvalgas atrėmė V.Gapšys.

„Gal kas nors norėtų, kad taip būtų (Darbo partija skiltų – BNS), bet galiu garantuoti, kad taip nėra ir taip nebus. Darbo partija šiandien ruošiasi savivaldybių tarybų rinkimams, ruošiasi sėkmingai ir tikimės gerų rezultatų“, – antrino K.Daukšys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min