Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 11:54

Darbo partija antrajame prezidento rinkimų ture remia G.Nausėdą

Darbo partijos kandidato į Vilniaus miesto merus Viktoro Uspaskicho spaudos konferencija
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Viktoras Uspaskichas

Darbo partija antrajame rinkimų ture savo rėmėjus kviečia balsuoti už Gitaną Nausėdą. Kaip 15min teigė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas, nors kandidatas paramos neprašė, partija atliko apklausą ir nutarė G.Nausėdą paremti.

Tiesa, parama tik „moralinė“. Pinigais partija kandidato neparems, nes, kaip sakė V.Uspaskichas, kandidatas pats paramos neprašo.

„Ne, niekas neprašė nei finansiškai, nei morališkai paramos. Nu kaip mes galim remt (finansiškai – red. past.), jei neprašo?“ – retoriškai klausė V.Uspaskichas.

Tačiau ir neprašyta Darbo partija nutarė paremti G.Nausėdą ir pakviesti savo rinkėjus balsuoti už jį prezidento rinkimuose.

Yra išreikšta nuomonė – beveik 90 proc. už G.Nausėdą, 5 proc. maždaug už Ingridą Šimonytę ir 5 proc. susilaikė

V.Uspaskichas 15min sakė, kad toks sprendimas priimtas atlikus apklausą.

„Mes padarėme apklausą visų skyrių, visų tarybos narių. Yra išreikšta nuomonė – beveik 90 proc. už G.Nausėdą, 5 proc. maždaug už Ingridą Šimonytę ir 5 proc. susilaikė“, – teigė V.Uspaskichas.

Kiek konkrečiai žmonių dalyvavo apklausoje, Darbo pirmininkas pripažino nežinantis.

„G.Nausėda neprašė jokios paramos, bet mes savo darbą tiesiog darėme, politinė organizacija turi išreikšti savo nuomonę, o kad ji būtų apibendrinta, buvo užsakyta apklausa tarp skyrių visų“, – sakė jis.

Prieš pirmąjį prezidento turą, anot V.Uspaskicho, tokia apklausa vykdoma nebuvo. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos socialdemokratų darbo partijos keltas kandidatas į prezidentus, premjeras Saulius Skvernelis tik trečiadienį prieš rinkimus apsilankė partijos tarybos posėdyje ir pristatė savo programą.

„Jeigu galite, prašau tokios pagalbos, o jei ne – tai bent prieš nevarykite“, – tame posėdyje juokdamasis sakė S.Skvernelis.

Tačiau V.Uspaskichas sako, kad S.Skvernelis paramos neprašė. Pasak jo, taryboje buvo įvairių nuomonių ir Darbo partija priėmė sprendimą rinkimuose nieko neremti ir leisti partijos nariams ir rėmėjams balsuoti laisvai. „Oficialaus pareiškimo nedarėme“, – teigė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min