Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbo partijos veidas: įsiutęs Šilutės „darbiečių“ vadas dėl gautos pastabos vos nepaskandino buvusio futbolo teisėjo Dariaus Mieželio

S.Stankevičius
15min.lt nuotr. / Saulius Stankevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Seimą kandidatavusiam Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkui ir vietos tarybos nariui Sauliui Stankevičiui gresia rimti nemalonumai. Buvęs futbolo teisėjas Darius Mieželis teigia, kad konflikto Šilutės prieplaukoje metu „darbietis“ bandė jį paskandinti – įmetė į ledini vandenį ir neleido išlipti.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Šilutės policija. Kilęs triukšmas nepraslydo pro akis ir Darbo partijos vadovybei.

Partijos vicepirmininkė, parlamentarė Virginija Baltraitienė 15min.lt teigė, kad „darbiečiai“ tarybos posėdyje spręs, kaip vertinti kolegos iš Šilutės elgesį.

15min.lt nuotr. /D.Mieželis su drauge
15min.lt nuotr. /D.Mieželis su drauge

S.Stankevičių įsiutino pastabos dėl elgesio

Prieš dešimtmetį futbolo teisėjo karjerą baigęs vilnietis D.Mieželis 15min.lt pasakojo, kad su agresyviai nusiteikusiu „darbiečiu“ prieš kelias dienas susidūrė Šilutės mažųjų laivų prieplaukoje, kurioje jis laiko pramoginę jachtą.

„Pilietis praplaukė su laivu dideliu greičiu per uosto teritoriją ir sukėlė bangas. Laivai pradėjo daužytis į krantinę. Nuėjau sudrausminti, paklausiau, ar žino, kokiu greičiu galima plaukti, – prisiminė jis. – Tuomet jis man pradėjo aiškinti, ar žinau, kas jis toks. Mačiau, kad kalbos nebus, apsisukau grįžti atgal, o jis mane netikėtai stūmė“.

Temperatūros nematavau, tačiau vanduo buvo labai šaltas, mane iškart surakino. Jeigu ne pakviesti apsaugininkai, pats tikrai nebūčiau išlipęs, – sakė D.Mieželis.

D.Mieželis atsidūrė lediniame vandenyje, jį iškart sutraukė mėšlungis, tačiau vilniečiui pavyko išlipti. „Vos išlipau, gavau dar kartą ir vėl įkritau į vandenį“, – pasakojo pašnekovas.

Jis bandė išlipti į krantą, tačiau „darbietis“ to padaryti neleido. D.Mieželio draugė pradžioje bandė vyrą gelbėti, o vėliau nubėgo kviesti pagalbos.

„Temperatūros nematavau, tačiau vanduo buvo labai šaltas, mane iškart surakino. Jeigu ne pakviesti apsaugininkai, pats tikrai nebūčiau išlipęs“, – patirtą stresą prisiminė jis.

Pasak D.Mieželio, „darbietis“ ir jo kompanija buvo akivaizdžiai neblaivūs. Tuo metu, kai jis prie jų prisiartino, draugai iš laivo kaip tik nešė paeiti nebegalintį kompanioną.

15min.lt nuotr. /Šilutės mažųjų laivų prieplauka
15min.lt nuotr. /Šilutės mažųjų laivų prieplauka

„Darbietis“ bandė susitaikyti

D.Mieželis iš pradžių nežinojo, kieno auka tapo, tačiau vietiniai žmonės jam vėliau papasakojo, kad S.Stankevičius yra vietos įžymybė – Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, savivaldybės tarybos narys.

Į konflikto vietą atėjus apsaugininkams, „darbietis“ ir jo draugai paspruko. Vėliau į įvykio vietą buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba ir policija.

D.Mieželis iš pradžių nežinojo, kieno auka tapo, tačiau vietiniai žmonės jam vėliau papasakojo, kad S.Stankevičius yra vietos įžymybė – Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, savivaldybės tarybos narys.

Po kurio laiko S.Stankevičius pats susirado D.Mieželį. „Buvo atėjęs. Jis nespėjo nieko man pasiūlyti. Jis atėjo ir pasakė, kad yra to laivo kapitonas ir nori pasikalbėti, atsisakiau su juo kalbėtis ir paduoti ranką. Nusisukau ir nuėjau“, – pasakojo vilnietis. Jis iškart atpažino savo užpuoliką.

D.Mieželis prisipažino ir dabar jaučiantis pasekmes – atsinaujino stuburo trauma, nuolat skauda nugarą. Pašnekovas sakė dabar laukiantis, kaip baigsis ikiteisminis tyrimas.

S.Stankevičius į kalbas nesileidžia

Kažkada papasakosiu, bet šiuo metu negaliu, – sakė S.Stankevičius.

S.Stankevičius apie konfliktą Šilutės mažųjų laivų prieplaukoje su 15min.lt kalbėti nenorėjo.

„Su mielu noru papasakočiau, tačiau pradėjo lietis rimti kaltinimai, todėl negaliu nieko pasakoti, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kažkada papasakosiu, bet šiuo metu negaliu“, – sakė jis.

„Darbietis“ neatsakė, ar jį apklausė policija. Paklaustas, kaip į tai reagavo partija, S.Stankevičius teigė, kad tai – partijos reikalas.

15min.lt nuotr. /S.Stankevičius (dešinėje)
15min.lt nuotr. /S.Stankevičius (dešinėje)
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min