Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbuotojai liko be karštų pietų

Apie 500 baldų įmonės darbuotojų šiuo metu patys gaminasi sau pietus.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Apie 500 baldų įmonės darbuotojų šiuo metu patys ruošiasi pietus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Apie pusė tūkstančio vienos baldų įmonės darbuotojų jau kuris laikas nebegali pasistiprinti kaštais pietumis.

Tokių nepatogumų priežastis – nesutarimai tarp įmonės bei maitinimo paslaugas teikusios bendrovės.

Jie perleido nuomininko teises kitai įmonei. Sutartyje aiškiai parašyta, kad be mūsų raštiško sutikimo to negalima daryti.

Įmonės „Klaipėdos baldai“ darbuotojams karštuosius patiekalus tiekdavo bendrovė „Rovalda“. Šios įmonės atstovai teigė, kad darbuotojai be maisto liko dėl to, kad „Klaipėdos baldų“ vadovybė jų tiesiog nebeįsileidžia. Jų teigimu, nors terminas dar nesibaigė, su jais buvo nutraukta sutartis.

Tuo tarpu „Klaipėdos baldų“ vadovas Ramūnas Marozas teigė, kad „Rovalda“ pati pažeidė sutarties sąlygas. „Jie perleido nuomininko teises kitai įmonei. Sutartyje aiškiai parašyta, kad be mūsų raštiško sutikimo to negalima daryti. Dėl tokio poelgio mes pranešėme apie sutarties nutraukimą ir davėme terminą išsikraustyti“, – sakė R.Marozas.

„Rovaldos“ atstovai tikino, kad apie pokyčius baldų bendrovė buvo perspėta. Anot jų, „Klaipėdos baldų“ vadovas žodžiu buvo sutikęs, kad bus pasirašyta trišalė sutartis. Tačiau balandžio viduryje maisto tiekėjams liepta išsikraustyti. Nuo tada apie 500 baldininkų negauna karštų pietų.

Kaip „15min“ sakė „Klaipėdos baldų“ vadovas R.Marozas, darbuotojams maistas bus ruošiamas po pertraukos. Šiuo metu organizuojamas naujas maisto tiekėjų konkursas. Šiomis dienomis darbuotojai patys ruošiasi maistą įrengtose buitinėse patalpose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Baldai
Parašykite atsiliepimą apie 15min