2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 07 26

Dažna vykstančių į Didžiąją Britaniją trauma – buteliu sužalota galva

„Vyksta draugų ar artimųjų aplankyti – grįžta sutvarstyta galva,“ – taip apie Lietuvos gyventojų vasaros keliones į Didžiąją Britaniją ir Airiją atsiliepia draudimo bendrovės „If“ specialistai.
Kaip įtariama, padegto automobilio savininkas vienoje Kauno ligoninių dirba chirurgu.
Medikas. / Photos.com

Bendrovės duomenimis, šią vasarą pastebimas trumpalaikių vasaros kelionių į Angliją bei Airiją skaičiaus augimas, kartu auga ir šiomis kryptimis vykstančiųjų patiriami nuostoliai dėl sveikatos sutrikimų.

„Analizuodami nelaimingų atsitikimų užsienyje tendencijas pastebėjome, kad dažnai pasitaikanti trauma tarp vykstančių į Didžiąją Britaniją ar Airiją yra buteliu sužalota galva. Tokios traumos yra laikomos gana sunkiomis ir pavojingomis, todėl jų gydymas trunka ilgai, o neigiamos pasekmės gali lydėti visą gyvenimą ,“ – pranešime spaudai sako asmens žalų specialistė Alytė Balkuvienė.

Anot jos, anksčiau nuostolių dėl sveikatos sutrikimų Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje būdavo fiksuojama žymiai mažiau, nes ir trumpam keliaujančių į Jungtinę Karalystę srautas būdavo gerokai mažesnis.

Draudimo bendrovės duomenimis, dažniausiai Lietuvos gyventojų patiriami nuostoliai dėl sveikatos sutrikimų užsienyje kyla dėl traumų, patirtų paslydus prie baseino ar apsinuodijimo maistu. Šie sveikatos sutrikimai dažniausiai patiriami vykstant atostogų į šiltuosiuos kraštus  – Turkiją, Egiptą, Graikiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min