Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Siekiant sumažinti degalų vagysčių iš degalinių – naujos apsaugos priemonės

Kuras
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kuras
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant užkardyti degalų vagystes iš degalinių, policija kartu su vienu iš degalinių tinklų Vilniaus apskrityje pradeda pilotinį projektą.

Pastaruoju metu pastebima, kad degalai būna vagiami su transporto priemonėmis, kurių valstybiniai numeriai yra pavogti, suklastoti, ar kitaip užmaskuoti, todėl neatliekant tyrimo, sudėtinga demaskuoti tokių automobilių savininkus. Atsižvelgiant į tai, Policijos departamento prie VRM pareigūnai sukūrė bendrą elektroninio pašto adresą, į kurį  degalinių atstovai galėtų siųsti asmenų, nuolat užsiimančių degalų vagystėmis, nuotraukas.

Nuotraukos, kuriose fiksuojami vagystėmis įtariami asmenys ir transporto priemonės bus išsiunčiamos ne tik policijos komisariatui, kuris tiesiogiai atlikinės atitinkamą tyrimą, bet ir kitiems miesto, apskrities, o ateityje – ir šalies policijos komisariatams. Policijos komisariatas, gavęs oficialų degalinių skundą, atitinkamai pradės ir atliks ikiteisminį tyrimą ar administracinio teisės pažeidimo bylos teiseną. Tuo tarpu kiti policijos komisariatai, gavę nuotraukas, jas peržiūrės ir, atpažinę nuotraukose užfiksuotus asmenis, apie tai informuos tyrimą atliekančius pareigūnus. Tokiu būdu informacija apie asmenis, užsiimančius degalų vagystėmis, bus operatyviai perduota ir kitiems policijos komisariatams.
 
Atsižvelgiant į tai, kad daugiausiai degalų vagysčių įvykdoma Vilniuje, projektas bus pradėtas įgyvendinti Vilniaus apskrityje. Vėliau, atsižvelgus į projekto rezultatus, bus svarstoma galimybė projektą plėtoti šalies mastu, pasiūlius prie jo prisijungti ir kitiem degalinių tinklams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min