Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl aptiktų pažeidimų Vilniuje laikinai neveiks restoranas „Muskatas“

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai pagal vartotojo skundą atliko neplaninį patikrinimą UAB „Muskatėlis“ restorane „Muskatas“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius).

Patikrinimo metu įmonėje nustatyti bendri higienos pažeidimai, gamybinėse patalpose trūko švaros, neveikė viena plautuvė. Maisto produktai laikyti pažeidžiant laikymo sąlygas, šaldyti maisto produktai netinkamai atšildomi – žuvis ir vištiena buvo atšildomos ant stalų, kambario temperatūroje. Rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais bei paruoštų vartojimui, tačiau neženklintų pusgaminių.

Vilniaus VMVT viršininko sprendimu, restorano veikla laikinai sustabdyta, nurodyta sunaikinti neženklintus ir su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais maisto produktus. Atsakingam asmeniui skirta bauda.

Šioje įmonėje pažeidimai kartojasi, vartotojų skundą dėl restorano veiklos gauname ne pirmą kartą. Įmonės veikla buvo laikinai sustabdyta ir praėjusiais metais. Už pasikartojančius pažeidimus ir vangų trūkumų šalinimą atsakingam asmeniui jau keletą kartų buvo skirtos baudos, restoranas „Muskatas“ įtrauktas į padidintos rizikos įmonių grupę. Atnaujinti restorano veiklą bus leista tik po to, kai bus pašalinti visi patikrinimo metu nustatyti trūkumai“, – komentavo Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas V.Jauga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min