Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 15d. 15:04

Dėl 15min.lt skaitytojo užfiksuotų įtartinų patrulių veiksmų Vilniaus policijoje pradėtas tarnybinis patikrinimas

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Andriaus nuotr. / Įvykio vietoje

Po to, kai 15min.lt skaitytojas internete paviešino sostinės pakraštyje užfiksuotus įtartinus policijos patrulių veiksmus, dėl pateiktų faktų Vilniaus policijos vadovai nurodė pradėti tarnybinį patikrinimą.

Priminsime, kad ketvirtadienį portale ikrauk.lt vienas skaitytojas pranešė sostinės pakraštyje nufilmavęs įtartinai besielgiančius policijos patrulius.

„Vaizdo įrašuose matome, kaip 2011 04 09 d., 14 val. 50 min. Vilniuje, Jankiškių-Titnago gatvių sankirtoje slaptas nežymėtas policijos „Volkswagen Caddy“ susistabdo „Mazda 6“ tranzitiniais numeriais. Tikėtina, kad vairuotojas padarė pažeidimą“, – rašo skaitytojas.

Pasak skaitytojo, būtų normali kasdieniška situacija, jei ne tolesni įvykiai. Pasak žinutės autoriaus, gelbėti „Mazda“ vairuotojo automobiliu „Škoda Octavia“ atvyko du vyrai, kurie „labai draugiškai bendravo su „VW Caddy“ pareigūnais“.

Po kiek laiko vienas atvykusių vyrų sėdo į automobilį „Mazda“, kuris lydimas policijos „VW Caddy“, išvyko. Baltoji „Škoda“ liko laukti.

„Interpretuoti galime įvairiai, bet tai nekelia pasitikėjimo policija…“, – savo žinutę baigia skaitytojas.

Pranešimą skaitytojas iliustravo ir dviem vaizdo įrašais. Filmuota iš toli, todėl kamera dreba ir suprasti, kas iš tiesų vyksta, sunkiai įmanoma. Šiuos įrašus galite peržiūrėti teksto apačioje.

Šiai informacijai pasirodžius portale ikrauk.lt, Vilniaus policijos vadovai nurodė pradėti tarnybinį patikrinimą. Atlikti patikrinimą pavesta Vilniaus apskrities Kelių policijos valdybai.

15min.lt žiniomis, tyrėjai jau nustatė kad automobilis „Mazda“ priklausė vienai įmonei, jį, kaip spėjama, galėjo vairuoti ne Lietuvos pilietis. Automobilis „Škoda“ irgi priklauso bendrovei.

Jau apklausti ir skaitytojo vaizdo medžiagoje užfiksuoti policijos patruliai. Jie neigia darę ką nors, kas prieštarautų įstatymams. Pareigūnai tyrėjams pateikė savo paaiškinimus.

15min.lt žino, kaip pasiaiškino patruliai, tačiau jų versijos redakcija nusprendė neviešinti, iki bus apklausti automobiliu „Škoda“ atvykę vyriškiai.

Oficialiai Vilniaus policija susilaiko nuo bet kokių komentarų iki tyrimo pabaigos. Esą, tik tada, kai bus surinkta visa reikalinga medžiaga, įvykį bus galima įvertinti.

VIDEO: balta skoda isgelbetoja 1 dalis
VIDEO: cadis.04.09. 14.50...2 dalis :)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min