Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl A.Sacharuko kreipėsi į Generalinę prokuratūrą

Aleksandras Sacharukas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Aleksandras Sacharukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Laikinoji Seimo specialioji tyrimo komisija nutarė kreiptis į Generalinę prokuratūrą dėl galimo Seimo nario Aleksandro Sacharuko veiksmų tyrimo pagal Baudžiamojo kodekso straipsniuose numatytas nusikalstamas veikas.

Penktadienį komisijos pirmininkas Kęstutis Masiulis įteikė laikinai einančiam generalinio prokuroro pareigas Raimondui Petrauskui komisijos kreipimąsi ir komisijos surinktą medžiagą.

„Nutariau asmeniškai įteikti kreipimąsi prokurorui, nes jaučiau pareigą generalinį prokurorą informuoti apie mūsų surinktas aplinkybes bei norėdamas palengvinti ir pagreitinti jų darbą. Generalinis prokuroras patikino, kad prokuratūra rimtai išnagrinės mūsų kreipimąsi ir bylos nevilkins“, – po apsilankymo prokuratūroje teigė K.Masiulis.

Anot jo, disponavime svetimu Seimo nario pažymėjimu galima įžvelgti galimai nusikalstamos veikos subjektyvių požymių, nes A.Sacharukas, kaip nustatė komisija, sąmoningai ir tyčia, išmanydamas Konstitucijos ir įstatymų reikalavimus, juos ignoravo ir siekė padarinių, kurių iš anksto norėjo – Lino Karaliaus užregistravimo Seimo posėdyje ir balsavimo už L.Karalių.

Už sprendimą kreiptis į prokuratūrą trečiadienį vykusiame paskutiniame komisijos posėdyje balsavo 11 komisijos narių, susilaikė vienas.

Ar pradėti A.Sacharukui ir L.Karaliui apkaltos procesą, Seimas svarstys antradienį, gegužės 18-ąją. Seimo nariai atviru balsavimu, paprasta posėdyje dalyvaujančių Seimo narių dauguma, turės nuspręsti, ar pradėti apkaltos procesą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min