Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 4d. 07:00

Dėl aikštelėje apdegusio automobilio – į teismą

Nors automobilis jau buvo pradėtas tvarkyti, iš verslininkų sulaukęs netikėto akibrokšto, S.Žiurinskas buvo priverstas sustabdyti remonto darbus.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Automobilis jau buvo pradėtas tvarkyti, tačiau iš verslininkų sulaukęs netikėto akibrokšto S.Žiurinskas buvo priverstas sustabdyti remonto darbus.

Vandalams suniokojus saugojimo aikštelėje stovintį automobilį, jo savininkas susidūrė su aikštelės savininkų akibrokštu – šie nesutinka atlyginti mašinai padarytos žalos.

Ankstyvą praėjusio ketvirtadienio rytą 23 metų kaunietį Saulių Žiurinską pažadino netikėtas skambutis – Taikos prospekte esančios saugojimo aikštelės darbuotojas vyrui papasakojo, jog naktį pro pravirus vartus į vidų įbėgę pašaliniai asmenys padegė automobilį „Mercedes-Benz“. Per gaisrą nuo liepsnų stipriai nukentėjo ir S.Žiurinskui priklausantis BMW 740, pastatytas greta padegto automobilio. „Gaisro metu apdegė mano automobilio sparnas, durelės, išsilydė kelios plastikinės detalės“, – ugnies padarytą žalą įvardijo kaunietis.

Tą patį rytą S.Žiurinskas Dainavos policijos komisariate dėl turto sunaikinimo parašė pareiškimą. Vėliau bendrovės „Kauno aikštelė“ juristė vyrui paaiškino, jog šis apgadintą automobilį turi nuvaryti į pasirinktas dirbtuves. Juristė taip pat minėjo, kad sutvarkius mašiną ir sąskaitą už remontą pateikus bendrovei „Kauno aikštelės“, vyrui žala bus atlyginta. Be to, S.Žiurinskui buvo liepta bendrovei „Kauno aikštelės“ parašyti oficialų skundą ir iš remonto dirbtuvių pateikti preliminarią sąskaitą už būsimus darbus.

Kratosi atsakomybės

„Darbai buvo įvertinti beveik 3 tūkstančiais litų. Su visais minėtais popieriais nuėjau pas saugojimo aikštelės vadovus ir šie man pareiškė, kad už jokį remontą nemokės. Jie man paaiškino, kad į aikštelę pateko pašaliniai asmenys ir už tai, jog buvo padegtas automobilis, jie neatsako. Jie automobilius saugo tik nuo vagysčių, – kalbėjo tokio verslininkų pareiškimo priblokštas vyras. – Tada man kyla klausimas, kam tokia aikštelė reikalinga išvis. Kam aš kas mėnesį moku beveik 100 litų?“

Bendrovės „Kauno aikštelė“ vadovas „15min“ patvirtino, kad įmonė neketina atlyginti S.Žiurinsko patirtų nuostolių. „Yra pradėta baudžiamoji byla. Tai buvo nusikalstama veika. Tai nėra bendrovės kaltė. Čia padaryta nusikalstama veika, kurią reikia ištirti ir rasti kaltininkus. Pašaliniai asmenys neįėjo, o buvo įbėgta 10 metrų. Tuo metu, kai mūsų klientas buvo atėjęs pasiimti savo automobilio, jie pro pravirus vartus įbėgo, atliko savo darbą ir išbėgo. Apsaugos darbuotojas ėmėsi visų priemonių, jam neturime priekaištų. Mes užtikriname transporto priemonės išsaugojimą. O to, kad buvo padarytas nusikaltimas, mes negalime numatyti. Tai nėra bendrovės kaltė“, – savo argumentus vardijo bendrovės „Kauno aikštelė“ direktorius Vytautas Ziutelis.

Viltis rasti teisybę prarandantis S.Žiurinskas prisipažino matąs tik vieną išeitį – jau artimiausiu metu ketina kreiptis į teismą. „O kas man šiuo atveju belieka? – retoriškai klausė nukentėjęs vyras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min