Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl antstoliui trukdžiusių D.Kedžio rėmėjų veiksmų – policijos tyrimas

Žmonės neįleido antstolio į Kedžių namą
Aliaus Koroliovo/ 15min.lt nuotr. / Žmonės neįleido antstolio į Kedžių namą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antstoliui Marekui Petrovskiui prieš pusantros savaitės Garliavoje esančioje Klonio gatvelėje kelią pastoję ir apstumdę Drąsiaus Kedžio rėmėjai turės reikalų su policija.

Gegužės 14 dieną D.Kedžio seseriai Neringai Venckienei Kėdainių rajono apylinkės teismo priimtą nutartį bandęs įteikti, tačiau su aršiu kelią pastojusių žmonių pasipriešinimu susidūręs antstolis M.Petrovskis kreipėsi į policiją.

Apstumdytas ir žemėmis apmėtytas teismo pareigūnas savo pareiškime nurodė, kad Klonio gatvėje buvę žmonės jam trukdė atlikti savo pareigas. Anot Garliavos policijos komisariato viršininko Sergejaus Lemziakovo, Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už tai numato įspėjimą, baudą arba areštą.

„Aišku, tai sprendžia teismas. Mes tik renkame ir pateikiame įrodymus“, – paaiškino komisaras.

Panašu, kad atliekant šį ikiteisminį tyrimą surinkti įrodymus sunku nebus, nes vienas iš trijų M.Petrovskį lydėjusių pareigūnų viską filmavo vaizdo kamera. Be to, greta buvo daugybė filmuojančių bei fotografuojančių žiniasklaidos atstovų.

„Taip pat yra ir pareigūnų parodymai“, – pabrėžė S.Lemziakovas, savo akimis matęs incidentą.

Tiesa, Garliavos policijos komisariato viršininkas nusistebėjo, kad antstolis į policiją kreipėsi tik praėjus daugiau nei savaitei: „Man keista, kad antstolis prabudo tik po savaitės.“

„O koks skirtumas, kada kreiptis – ar šiandien, ar rytoj, ar po savaitės?“ – paprašytas pakomentuoti komisaro nusistebėjimą, portalui 15min.lt ištarė antstolis M.Petrovskis ir patikino, kad su tokiu žmonių elgesiu jam dar nebuvo tekę susidurti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min