Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl įvykių Garliavoje protestuoti atėję etatiniai Klaipėdos piketuotojai pasimetė plakatų krūvoje

Į piketą Klaipėdoje kai kurie piketuotojai atsinešė krūvas plakatų ir ilgai ieškojo tinkamų šiam.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Į piketą Klaipėdoje kai kurie piketuotojai atsinešė krūvas plakatų ir ilgai ieškojo tinkamų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Etatiniais jau vadinami uostamiesčio piketuotojai į ketvirtadienį surengtą piketą „Gelbėk Garliavos mergaitę – išgelbėsi Lietuvą!” prisinešė ir plakatų, kuriuose keiksnojama vietos valdžia. Piketuotojai kurį laiką kuitėsi krūvoje lapų, kol surado, dėl ko atėję.

Ketvirtadienio vidudienį vienu metu tokie piketai organizuoti Kaune, Vilniuje, Šiauliuose Panevėžyje bei Klaipėdoje. Uostamiestyje jau tapo įprasta, kad piketus rengia susiformavęs visuomeninis judėjimas. Jie jau surengė kelis piketus, kuriuose palaikė Neringą Venckienę ir griežtai pasisakė prieš teismo sprendimą pirma atiduoti mergaitę motinai, o tik paskui nagrinėti pedofilijos bylą.

„Artėja lemiama diena, kai teisėsaugos klanas ruošiasi jėga ir apgaule iki šv.Velykų atimti iš N.Venckienės globėjos teises ir taip vienintelę pedofilijos liudininkę Kedytę išvežti į nežinią“, – piktinosi piketuotojai Klaipėdoje.

Šie piketuotojai aktyviai dalyvauja ir miesto savivaldos procesuose: eina į tarybos posėdžius, lankosi komitetuose. Yra surengę begales akcijų, kuriose pasisakė prieš įvarius Klaipėdos vadovų sprendimus: prieš sprendimą statyti atliekų deginimo jėgainę, atliekų tvarkymo rinkliavos taisyklių nustatymą, pajūrio gelbėtojų darbą, netgi dėl esą nesaugių Danės krantinių ir kt. Dalis piketuotojų rengė protesto akcijas ir garsiojoje istorijoje dėl Ingos Rinau vaikelio perdavimo tėvui į Vokietiją.

Praėjusią savaitę piketuotojai gavo pastabų iš viešosios tvarkos prižiūrėtojų, kad jų surengtas piketas buvo per arti teismo.

Ketvirtadienį piketuotojai pasitraukė iš S.Daukanto gatvės į Herkaus Manto, netoli prekybos centro „Mega Plaza“.

Į piketą atėjo kelios dešimtys žmonių, todėl jie pasiskirstė vietomis, kad nepažeistų taisyklių. Vienas aktyvus piketuotojas Virginijus Partaukas atsinešė krūvą plakatų  iš ankstesnių piketų ir ilgą laiką rausėsi, kol surado reikiamą. Tarp plakatų buvo ir pakeiksnojimų vietos valdžią parėmusiems liberalams, administracijos direktorei Juditai Simonavičiūtei, pastabos dėl šiuo metu Klaipėdoje vykstančių seniūnaičių rinkimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min