Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 24d. 23:09

Dėl klaidų gausos Tauragės miesto šventės skrajutes spausdins iš naujo

Kiek tokių skrajučių sunaikinta ir kiek jos kainavo, savivaldybės administracija neatskleidžia
Daivos Žebelienės nuotr. / Kiek tokių skrajučių sunaikinta ir kiek jos kainavo, savivaldybės administracija neatskleidžia

Tauragės rajono savivaldybės administracija penktadienį pradėjo dalyti skrajutes su Tauragės miesto šventės programa, tačiau, panašu, jas perspausdins – skrajutės atspausdintos su gausybe klaidų. Visgi apie patirtas išlaidas savivaldybės administracijos atstovai tyli.

Vieną Tauragės miesto šventės „Tauro ragas“ programos skrajutę gavo ir „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Nesunku pastebėti, kad skrajutėje įsivėlė gramatinių, korektūros, techninių klaidų. Palyginus su savivaldybės „Facebook“ profilyje pateikta informacija, skiriasi skrajutėje išspausdintas birželio 3-ąją Bažnyčių gatvėje vyksiančios mugės ir Jono Viktoro Kalvano parke suplanuotų pramogų „Vaikystės parkas“ laikas.

Matyt, pastebėję klaidas, valdininkai pasistengė, kad šios skrajutės nebebūtų platinamos. Apie tai „Tauragės kurjerio“ paklaustas Tauragės rajono mero patarėjas Dovydas Kaminskas buvo nekalbus. Iš pradžių jis tvirtino, kad nesupranta klausimo, toliau klausinėjamas atsakė: „Tiesiog keli nesusipratimai buvo, tai norėjom papildyti, nenorėjom išleisti. Tai darysim iš naujo, nes lankstinukai reikalingi.“

D.Kaminskas sakė neturįs informacijos, kas skrajutes gamino ir kiek jos kainavo. Esą tai ne jo kompetencija. Žurnalistei jis nurodė klausimus siųsti raštu spaudos atstovei, tačiau su žurnalistais bendraujanti mero padėjėja Rasa Liorančienė į „Tauragės kurjerio“ žurnalistės telefono skambutį neatsiliepė, neatsakė ir į elektroninį laišką.

„Tauragės kurjeriui“ nepavyko susisiekti ir su savivaldybės kalbos tvarkytoja Greta Jankauskaite. Jos mobilusis telefonas buvo išjungtas.

„Tauragės kurjeris“
Temos: 1 Tauragė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min