Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 15:03

Dėl komentarų internete kreipsis į teisėsaugininkus

Tolerancijos šventė bus rengiama rugpjūčio 14-ąją.
D.Grikštaitės - Liatukienės nuotr. / Tolerancijos šventė bus rengiama rugpjūčio 14-ąją.

Žmones, gyvenančius su ŽIV ir AIDS, bei jų artimuosius vienijančios asociacijos „Pozityvus gyvenimas“ vadovas Jurgis Andriuška kreipsis į teisėsaugos institucijas dėl viename uostamiesčio internetiniame portale paskelbtų komentarų turinio bei jų autorių nustatymo.

Trečiadienį Klaipėdoje asociacija „Pozityvus gyvenimas“ bei partneriai – Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos komiteto, Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai – visuomenei pristatė pirmąkart uostamiestyje rengiamos Tolerancijos šventės idėją. Rugpjūčio 14-ąją aikštėje prie „Meridiano“ vyksiančiame koncerte-socialinėje akcijoje ŽIV ir AIDS paliestieji apeliuos į visuomenę, prašydami supratimo, tolerancijos. Koncerte-socialinėje akcijoje dalyvaus  Česlovas Gabalis, Mino, Ruslanas Kirilkinas, grupė „Širdelės“, Valdas, specialiai į renginį atvyks didžėjus iš Austrijos. Į sceną su atlikėjais žengs žmonės, paliesti ŽIV ir AIDS.

Šį renginį pristačius internetinėje žiniasklaidoje pasirodė  įžeidžiamo bei grasinamo pobūdžio komentarų. Asociacijos „Pozityvus gyvenimas“  vadovas Jurgis Andriuška sako dėl tokių anoniminių išpuolių privaląs kreiptis į teisėsaugininkus, kad būtų nustatyti žmonės, niekinantys kitus visuomenės narius, grasinantys jiems susidorojimu.

„Mūsų visuomenėje itin trūksta tolerancijos. Būtent šį žodį, kaip didžiausią deficitą, pasirinkome savo renginiui pavadinti. Internautų komentarai tik dar kartą patvirtino, kokie esame riboti, pikti  ir nelaimingi, jei slepiamės už išgalvotų vardų ir įžeidinėjame, žeminame, niekiname aplinkinius. Tikiuosi, teisėsaugos institucijoms pavyks rasti žmones, o jų elgesio įvertinimas bus gera pamoka ir kitiems“, – sakė J.Andriuška.

Šventės iniciatoriai teigia, jog keli nedraugiški komentarai internete nesumažino jų ryžto organizuoti pirmąjį Tolerancijos renginį uostamiestyje. Tikimasi, jog pikti išpuoliai į jį sutelks kuo didesnį pozityviai mąstančių, tolerantiškų žmonių būrį.
 

Temos: 3 Internetas AIDS ŽIV

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min